Kenan’dan Dedikodulara Son Verecek Hamle!

Karısı Beren Saat ile ayrılacağı iddia edilen Kenan Doğulu tartışmalara noktayı koydu. İkili, yakın bir arkadaşlarının doğum gününe birlikte gitti.

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, son zamanlarda artan boşanma dedikodularına noktayı koyacak bir hareket yaptı. Karısı Beren ile bir arkadaşlarının doğum gününe giden Kenan, verdiği pozlarla adeta söylentilere cevap verdi.

Yıllar önce hayatını kaybeden sevgilisi ile çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Beren’in bu hareketi çok konuşulmuş ve ‘ayrılacaklar’ dedikodularının önü alınamamıştı. İkili her fırsatta bu iddiaları yalanlasa da son dönemde birlikte görüntülenmemiş olmaları kafa karıştırıyordu. Ancak ikilinin ortak arkadaşlarının bu mutlu gününe birlikte gitmeleri tartışmaları bitirdi.

KENAN ARTIK KENDİNİ İŞİNE VERECEK

Hande Atıcı’yı yalnız bırakmayan ikilinin mutlulukları hareketlerine de yansıdı. Yüzlerine maske takan ikilinin sürekli yan yana durmaları ve sohbet etmeleri dikkat çekti. Bodrum’daki davette gecenin geç saatlerine kadar eğlenen çifte, partiye katılanlar da yoğun ilgi gösterdi. Kenan, partiye katılanların şarkı istekleri kibar bir dille geri çevirdi. Yaz tatillerini Bodrum’da geçiren ikilinin magazin basınından köşe bucak kaçmaları da dikkat çekiyor. Yeni albüm hazırlıklarını sürdüren Kenan’ın sonbaharda kendini tamamen işine vereceği konuşuluyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı