Kenan İmirzalıoğlu, Mahsusa Trablus dizisiyle TRT ekranlarında!

Şimdilerde Kim Milyoner Olmak İster programının sunuculuk koltuğunda oturan başarılı aktör Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni adresi netlik kazandı. Oyunculuk yaşamı boyunca birbirinden iddialı yapımlarda farkını konuşturan Kenan İmirzalıoğlu, TRT1’de ekranlara merhaba diyecek Mahsusa Trablus isimli dizide rol oynayacak.
Takip et
Kenan İmirzalıoğlu, Mahsusa Trablus dizisiyle TRT ekranlarında!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV’de dikkat çeken formatıyla milyonlarca kitleye ulaşan Kim Milyoner Olmak İster programının sunuculuğunu üstlenen Kenan İmirzalıoğlu’dan hayranlarını mutlu edecek bir haber geldi. Uzun bir zamandır herhangi bir dizi projesinde yer almadığı için setlerden ayrı kalan ve şuana kadar kendisine gelen pek çok teklifi geri çeviren Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi belli oldu.

Uğur Veli ile Raif İnan’ın yapımcılığında bulunduğu ve yeni yayın dönemi itibariyle ekran yolculuğunda yürümeye başlayacak Mahsusa Trablus isimli dizi projesinin oyuncu kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu’nun da olacağı bilgisi paylaşıldı.

Kenan İmirzalıoğlu, Mahsusa Trablus dizisiyle TRT ekranlarında!

Medyaradar’ın özel haberine göre; Gerçek bir ajan hikayesinin konu olarak işleneceği ve çekimlerinin ise Türkiye, Tunus ve Cezayir’de yapılacağı Mahsusa Trablus dizisi yeni sezonda TRT1 kanalında izleyicisiyle buluşacak.

Ekim ayının sonunda sete çıkılması planlanan bu dizide İmirzalıoğlu’nun ‘’Kuşçubaşı Eşref’’ karakterini üstleneceğinin bilgisine ulaşıldı.

Ana karakterlerinin Mustafa Kemal Atatürk, Enver Paşa ve Zenci Musa olacağı Mahsusa Trablus dizisinin hem hikayesinden hem de senaryosundan Kenan İmirzalıoğlu’nun çok etkilendiği gün yüzüne çıktı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.