adplus-dvertising

Kenan İmirzalıoğlu koronavirüse yakalandı!

Kim Milyoner Olmak İster programının sunuculuğunu yapan Kenan İmirzalıoğlu’nun bir süredir evde yatak döşek yattığı ve hamile eşi Sinem Kobal’ı hastalığı bulaştırmamak için odasından dışarı çıkmadığı öne sürülüyor. Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili bir öbür iddia ise Covid-19 testinin pozitif çıktığı şeklinde…
Takip et
Kenan İmirzalıoğlu koronavirüse yakalandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sinem Kobal ile evli olan ve ikinci defa baba olmaya hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu hastalıkla boğuşuyor. Bir süredir evinde tedavi olan Kenan İmirzalıoğlu’nun hastalığını hamile olan Sinem Kobal ve kızı Lalin’e bulaştırmak istemediği için odasından çıkmadığı konuşuluyor.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu üstlenen Kenan İmirzalıoğlu’nun Covid-19 testinin pozitif çıktığı ve programın bu sebeple bir müddet aksayacağı da öne sürüldü.

Çiftin sağlık vaziyeti hakkında henüz bir açıklama gelmedi.

SETLERDE KORONAVİRÜS PANİĞİ

Başrol oyuncularının Koronavirüse yakalanmasının sonrasında Yargı, Kanunsuz Topraklar, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı ve Bergen gibi projelerin çekimleri durduruldu. Camdaki Kız’da oynayan Enis Arıkan ve Bahar Şahin de ikinci defa koronavirüse yakalandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.