Kenan Doğulu’nun Beren Saat’i Aldattığı İddia Edilen Aslı İşler kimdir?

Kenan Doğulu'nun sevgilisi olduğu iddia edilen Aslı İşler'in hayatı merak konusu oldu. Beren Saat'e benzediği iddia edilen oyuncu Aslı İşler hakkında merak edilenler haberimizde. Peki Aslı İşler kimdir? Kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı? İşte Beren Saat- Kenan Doğulu evliliğinin bitiş nedeni olarak gösterilen Aslı İşler hakkında merak edilen tüm soruların yanıtları...

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programında ortaya atılan iddiada, Beren Saat- Kenan Doğulu çiftinin evliliklerinin bitme noktasına gelme nedeninin genç oyuncu Aslı İşler olduğu iddia edildi.


26 yaşındaki genç oyuncu daha önce Beren Saat ile birlikte Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almıştı. Kenan Doğulu ile Aslı İşler’i tanıştıran kişinin de Beren Saat olduğu iddia edildi. Peki Aslı İşler kimdir? Kaç yaşında? Hangi dizilerde rol aldı? Kenan Doğulu’yla sevgili mi? İşte Aslı İşler hakkında merak edilen tüm soruların yanıtları…

Genç oyuncunun 15 hafta önce, en önden izlediği Kenan Doğulu konserini kalp emojisi ile paylaşması ise dikkat çekti. İşler aşk iddialarının ardından, sosyal medya hesabından aşk iddialarını yalanlayan bir paylaşımda bulundu.

ASLI İŞLER KİMDİR?

16 Ağustos 1993 İstanbul doğumlu olan Aslı İşler oyuncudur. Çok sayıda tiyatro oyununda rol alan genç oyuncu, ortaokuldan itibaren tiyatro eğitimi almaya başlamıştır. 2003 yılında Bir İstanbul Masalı dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan Aslı İşler’in asıl tanındığı iş Beren Saat’le birlikte rol aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi olmuştur.

Şimdilerde Kenan Doğulu Beren Saat evliliğinin bitiş nedeni olarak gösterilen Aslı İşler’in bir süre önce Murat Boz’la da aşk yaşadığı iddia edilmişti.


Aslı İşler’in rol aldığı diziler:

2003 Bir İstanbul Masalı

2003 Kampüsistan

2006 Acemi Cadı

2016 Muhteşem Yüzyıl Kösem

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı