adplus-dvertising

Kenan Doğulu’dan Sezen Aksu açıklaması!

Beren Saat’in Sezen Aksu açıklaması gündemde bomba etkisi yaratmıştı. Çok konuşulan açıklama ardından bir açıklama da Kenan Doğulu tarafından yapıldı. Kenan Doğulu Sezen Aksu için “Seçilmiş bir kişidir o” ifadelerini kullandı.
Takip et
Kenan Doğulu’dan Sezen Aksu açıklaması!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beren Saat Sezen Aksu’ya gösterilen tepkilere dair paylaşım yapmıştı. Saat Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklaması sonrası, “Halkla şiirler okuyup, şarkılar belirterek, duygusal köprü kurarak seçilen Erdoğan’ın bugün ‘Dilini koparırız’ demesine inanmak istemiyorum” demesi gündem olmuştu.

Kenan Doğulu’dan Sezen Aksu açıklaması!

Beren Saat’in sosyal medyada çok konuşulan bu açıklamasından sonra bir açıklama da eşi Kenan Doğulu’dan geldi.

Kenan Doğulu açıklamasında “Barışçıl ve üstün empati kabiliyeti; sevgi, aşk ve hoşgörü kalesi yapısıyla hepimizin kalplerine değmiş bir aile büyüğümüz; erdemli, bilgili ve çalışkan bir Türk kadınımızdır o. Dünyanın her ülkesinde hayranları olan, Türk müziğini pop müzik ile evlendirmiş ve milletimizi gururlandırmış ulusal bir hazinedir. Seçilmiş bir kişidir o. Ve bizim topraklarımıza denk gelmiştir. Talihli olduğumuzu düşünerek davranmamız ve pamuklara sarıp ödüllendirmemiz gereken, bize sevmeyi öğreten halk ozanımız, canımız Sezen’imizdir” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.