Kenan Doğulu’dan Bodrum Konserinde Dikkat Çeken Sözler

Beren Saat  ile boşanacağı konuşulan Kenan Doğulu dün akşam Bodrum Antik Tiyatro’da verdiği konserde “Eve mutlu dönmek istiyorum” dedi.

Beren Saat ile aralarının bozuk olduğu iddia edilen şarkıcı Kenan Doğulu dün akşam verdiği konserde yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti. Beren Saat’e AİDS bulaştırdığı iddia edilen Doğulu, iddialar karşısında sessizliğini koruyor.

Magazin gündeminden düşmeyen şarkıcı son olarak da eşini aldattığı haberleri ile konuşulmuştu. Şarkıcı dün akşam sevenleri ile Bodrum Antik Tiyatro’da bir araya geldi. Konserde bir hayli mutlu olan Doğulu, sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşattı.

Kenan Doğulu’dan Bodrum Konserinde Dikkat Çeken Sözler

“EVE MUTLU DÖNELİM”

Konserde şarkıları ve dansı ile hayranlarını coşturan Doğulu, bir an olsun yerinde durmadı. Şarkıcı sahnede olduğu sırada hayranlarına “Bu gece çılgınlar gibi eğlenelim. Evimize mutlu dönelim.” ifadelerini kullanarak kafaları karıştırdı.

3 saat boyunca sevenlerini çılgınca eğlendiren şarkıcı, konserin ilerleyen zamanlarında kardeşi Ozan Doğulu’nun kızlarını sahneye çıkardı. Sanatçının hareketli performansı ve enerjisi sevenlerinden tam not aldı.

Kenan Doğulu’dan Bodrum Konserinde Dikkat Çeken Sözler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı