Kenan Doğulu’dan aşk dolu paylaşım! Çok seviyorum

Sürekli dedikodularla magazin gündeminde olan Kenan Doğulu ve Beren saat çiftinin arasındaki kara bulutlar dağıldı. Beren Saat’in doğum günü için yaptığı paylaşımda Kenan Doğulu ” Çok seviyorum seni sevmeyi sevgilim” sözleriyle aşkını ilan etti.

Geçtiğimiz yıl doğum gününde yayınladığı mesajında “Bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı…” ifadelerinde bulunan Beren Saat bu yaşına eşi Kenan Doğulu ile kol kola girdi.

“Beren Hanım pasta bulamadık ama doğum gününüzü ilk biz kutlamak istedik” diyen muhabire gülümseyen Saat, “Çok teşekkür ederim ilk siz kutladınız” yanıtını verdi.

Muhabirin Kenan Doğulu’ya Beren Saat’in geçtiğimiz yıl doğum gününde yayınladığı karanlık mesajı hatırlatması üzerine ünlü müzisyen “Ne diyorsun sen ya?” diyerek kahkaha attı.

Bugün Kenan Doğulu sosyal medyada yaptığı paylaşımla sevenleri mutlu etti. Doğum günü için paylaşım yapan Doğulu Beren Saat’e aşkını dile getirdi.

Çok seviyorum seni sevmeyi sevgilim ♥️ İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve seni yaşama fırsatım olmuş. Harika bir yaşın daha olsun, güzel yüzün hep gülsün

Kenan Doğulu’dan aşk dolu paylaşım! Çok seviyorum

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı