Kenan Doğulu’dan AİDS Kapan Beren Saat, Kendini Boğaz Manzaralı Evine Kapattı

Eşi Kenan Doğulu'dan AİDS virüsü kaptığı ve tedavi gördüğü iddia edilen oyuncu Beren Saat'in kendini, Çengelköy sırtlarındaki Boğaz manzaralı 3 katlı villasına kapattığı ve kimseyle görüşmediği öğrenildi.
Kenan Doğulu’dan AİDS Kapan Beren Saat, Kendini Boğaz Manzaralı Evine Kapattı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıcı eşi Kenan Doğulu’dan AİDS virüsü kaptığı ve tedavi gördüğü iddia edilen Beren Saat günlerdir suskunluğunu koruyor. Hiç bir şekilde görüntü de vermeyen Beren’in kendini eve kapattığı ve kimseyle görüşmediği öğrenildi.

EVE KAPANDI, KİMSEYLE GÖRÜŞMÜYOR

2014 yılında evlenen Kenan Doğulu ile Beren Saat boşanma aşamasında. Gerekçe ise Beren’in eşinden kaptığı HIV virüsü. Yakalandığı AİDS hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü belirtilen Beren konu ile ilgili hiçbir açıklama yapmazken sokağa da çıkmıyor. Özel bir klinikte tedavisi devam eden Beren kendini eve kapattı. Evlendikleri yıl satın aldıkları, Çengelköy sırtlarındaki 3 katlı villalarında zaman geçiren Beren’in eşi ile de hiçbir şekilde görüşmediği belirtiliyor. Boğaz manzaralı evinde zaman geçiren Beren’in psikolojik destek aldığı da ifade ediliyor. Konser turnesine çıkan Kenan ise eve uğramıyor.

Kenan Doğulu’dan AİDS Kapan Beren Saat, Kendini Boğaz Manzaralı Evine Kapattı

Beren, Çengelköy’deki Sultan Makamı Sitesi’ndeki villasından çıkmıyor.

BOŞANMA DİLEKÇESİ BİLE HAZIR

Beren’in yakın çevresine göre boşanma işlemleri de başladı. Avukatına vekalet veren Beren’in eşinden rekor bir tazminat istediği belirtiliyor. Kenan’ın bu ölümcül virüsü, para karşılığı birlikte olduğu Rus bir kadından kaptığı da iddialar arasında.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.