Kenan Doğulu, Beren Saat’i Ona İkizi Kadar Benzeyen Güzelle Aldatmış

Yakında boşanacakları konuşulan Kenan Doğulu-Beren Saat çiftinin ilişkisi Arap saçına dönerken, Kenan'ın Beren'e ikizi kadar benzeyen bir güzelle yasak ilişki yaşadığı iddia edildi.
Takip et
Kenan Doğulu, Beren Saat’i Ona İkizi Kadar Benzeyen Güzelle Aldatmış
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Magazin dünyasının en ünlü çiftlerinden Kenan Doğulu ile Beren Saatin evliliği başladığı günden beri hep tartışma konusu oldu. Beren’in sosyal medya hesabından, yıllar önce hayatını kaybeden eski sevgilisi ile olan fotoğrafını paylaşması kriz çıkarmıştı.

BEREN’E BENZEMEK İÇİN ESTETİK YAPTIRMIŞ

Boşanma aşamasına geldikleri iddia edilen çiftin aralarının açık olduğu bilinirken ortaya atılan bomba bir iddia evliliği tamamen bitirecek cinsten. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel’in hazırlayıp sunduğu 2. Sayfa programında ortaya atılan iddia çok konuşulacak gibi. İkili, Kenan Doğulu’nun Beren Saat’i aldattığını, hem de bu üçüncü kişinin Beren’e ikizi kadar benzeyen bir güzel olduğunu iddia etti.

Hatta bu güzelin, Beren’e benzeyebilmek için estetik operasyon geçirdiği belirtildi.

İkili bu konu ile ilgili sessizliklerini korurken, Kenan’ın eski sevgilisinin fotoğrafını paylaşan Beren’e çok kızdığı ve intikam almak için böyle bir yola başvurduğu iddia edildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.