Kenan Doğulu, Beren Saat’i Aslı İşler’le Aldatmış

Kenan Doğulu'nun Beren Saat'i ona iki kadar benzeyen bir güzelle aldatıldığı öne sürülmüştü. Bu kişinin Aslı İşler olduğu ortaya çıktı.

Boşanacakları yönünde haberlerle gündeme gelen Beren Saat ve Kenan Doğulu hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre; Kenan Doğulu, Beren Saat’i ona ikizi kadar benzeyen bir güzelle aldattı. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu haberde bahsi geçen kişinin Aslı İşler olduğu öne sürüldü.


EVLİLİKLERİ ÇATIRDIYOR

Dillere destan bir düğünle dünyaevine giren Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun evlilikleri çatırdıyor.  Çiftin aralarının neden bozulduğuna ilişkin daha önce birçok iddia ortaya atılmıştı. Ancak son olarak Kenan’ın, Beren’i ona ikizi kadar benzeyen bir güzelle aldattığı dedikodusu gündeme geldi. Dün haberlere konu olan bu iddia sonrası herkes, Beren’e ikizi kadar benzeyen bu kişinin kim olabileceğini merak etmeye başlamıştı.

KİM OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının bugün yayınlanan bölümünde Kenan’ın Beren’i aldattığı kişinin oyuncu Aslı İşler olduğu ileri sürüldü. Aslı İşler hakkında daha önce de Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin aralarına girdiği yönünde haberler çıkmıştı. İşler’in hakkındaki iddialarla ilgili yapacağı açıklama merak konusu oldu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı