Kenan Doğulu, Beren Saat İçin Yazdığı Şarkıyı Söyledi, Kayınvalide En Ön Sıradan İzledi

Eşi Beren Saat'e AİDS bulaştırdığı iddia edilen Kenan Doğulu, Ayvalık'ta konser verdi. Beren'in annesi Ayla Saat konseri en ön sıradan izlerken Kenan karısı için yazdığı Yosun isimli şarkısını okudu.

Beren Saat ile Kenan Doğulu’nun evliliği tam anlamıyla Arap saçına döndü. Boşanacakları iddia edilen ikilinin AİDS olayı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Rus bir güzelle tek gecelik ilişki yaşadığı iddia edilen Kenan’ın, eşi Beren’e HIV virüsü bulaştırdığı, Beren’in bu nedenle özel bir klinikte tedavi gördüğü belirtilmişti.


SÜREKLİ GÖZ GÖZE GELDİLER

Tüm bunlara rağmen sessizliğini koruyan Kenan dün Ayvalık’ta sahne aldı. Karısı Beren Saat için yazdığı Yosun isimli şarkısını seslendiren Kenan’ın izleyicileri arasında bir de sürpriz konuk vardı. Beren Saat’in annesi Ayla Saat konseri en ön sıradan izleyenler arasındaydı. Kenan’ın şarkılarını söylerken kayınvalidesi ile sürekli göz göze gelmesi dikkat çekti. Hayranlarının yoğun ilgi gösteridği konserde 2 saate yakın sahne alan yıldız popçunun performansı ise görülmeye değerdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı