Kemer Sayesinde Korkunç Kazayı Çiziklerle Atlattı

Motoru fırlayan araçtan ufak tefek sıyrıklarla kurtulmayı başaran sürücü, taktığı emniyet kemeri sayesinde hayata tutundu.

Ankara’da meydana gelen trafik kazasında sürücü, taktığı emniyet kemeri sayesinde mucizevi bir şekilde hayata tutunmayı başardı. Kazada büyük zarar gören araçtan burnu bile kanamadan kurtulmayı başaran sürücünün emniyet kemeri sayesinde kurtulduğu öğrenildi.


Araç kullanırken emniyet kemeri takmanın ne kadar önemli olduğu bir kez daha ispatlandı. Bugün sabah saatlerinde Ankara’da meydana gelen kazada aracın direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, ağaca çarparak durabildi. Dehşete düşüren kazada aracın motoru da 60 metre öne fırladı. Görenleri dehşete düşüren kazada herkes sürücünün durumunu merak ederken mucizevi bir olay yaşandı. Kaza sonucu büyük zarar gören aracın kapısını açıp dışarı çıkan sürücüyü görenler gözlerine inanamadı.

SAĞLIK EKİPLERİNİN TALEBİNİ GERİ ÇEVİRDİ

Etrafına toplanan meraklı kalabalığın şaşkınlık ifade eden bakışları arasında aracının yola savrulan parçalarını toplamaya başlayan sürücünün kaza anında emniyet kemerinin takılı olduğu ve bu sayede kazadan yara almadan kurtulduğu ortaya çıktı. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin müdahale etmek istediği sürücü, durumunun iyi olduğunu belirterek bu talebi geri çevirdi. Kaza nedeniyle yolda kısa süreli trafik oluştu. Hurdaya dönen araç da gelen çekici tarafından götürüldü.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı