Kemal Sunal’ın Kızı, Denizin Ortasında Kabusu Yaşadı

Büyükada'dan deniz taksisiyle döndüğü sırada kaza geçiren Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Dün akşam korkunç bir deneyim yaşadım" ifadelerini kullandı.
Takip et
Kemal Sunal’ın Kızı, Denizin Ortasında Kabusu Yaşadı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türk sinemasına damga vuran isimlerden biri olan Kemal Sunal’ın 35 yaşındaki kızı Ezo Sunal, Büyükada’dan deniz taksisiyle döndüğü sırada korku dolu anlar yaşadı. Deniz taksisiyle döndüğü sırada kaza geçiren Ezo Sunal, “Hayatımda ilk defa bu kadar korktum” ifadelerini kullandı.

“KEYFİMİZ YERİNDEYDİ”

Kazayı ucu atlattıklarını belirten Ezo Sunal, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı: “Şöyle özetleyeyim; çok sevdiğimiz aile dostlarımızın oğlu Deyvi’nin barmitzvah törenine katılmak için Büyükada’ya gittik. Tören harikaydı, sıcacık bir ailenin dostluklarına şahit olduk, gençlerin hazırladıkları dans ve gösterileri keyifle izledikten sonra eve dönmek için 4 kişi deniz taksiye bindik. Gecenin güzelliğinden bahsediyorduk. Keyfimiz yerindeydi.

“BİR ANDA CAMLAR TUZ BUZ OLDU”

Dragos iskelesine doğru giderken tam yolun yarısında benim oturduğum taraftan bizimkinden daha büyük bir tekne bize korkunç bir süratle çarptı. Bir anda camlar tuz buz oldu. Yüzümüze, gözümüze, saçımıza, her yerimize camlar sıçradı. Teknenin devrilmemesi, yangın çıkmaması, kazayı sağlam, yara almadan atlatmamız büyük bir mucizeydi.

“ÇOK ŞÜKÜR İYİYİZ”

Hayatımda ilk defa bu kadar korktum. Hani hep deriz ya; ‘Bir anda her şey değişebilir’, ‘Yarın ölecekmiş gibi yaşa…’ İşte ‘o an’ her an olabilir, onu çok net deneyimledim. Çok şükür iyiyiz. Ancak sonradan öğrendim ki bize çarpan teknenin ışıkları yanık değilmiş ve kaptan alkollüymüş…

“HER ANIN DEĞERİNİ BİLİN”

Sorumluluk sahibi olalım, can güvenliği bu. Geri dönüşü, özrü yok. Fotoğraflara bakabilirsiniz. Güvende olun, sağlıkla kalın, her anın değerini bilin, güzel yaşayın bugünlük temennim bu. Sevgiyle…”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.