Kemal Sunal’ın Gülen Adam Filmi Trabzon’da Gerçek Oldu

Trabzon'da yayladaki yıkımdan kaçan bir vatandaş, 20 metrekarelik evini kamyon kasasına monte ederek, Kemal Sunal'ın "Gülen Adam" filmini akıllara getirdi.

Trabzon’da yaylada ev inşa etmek isteyen, fakat yapılaşma yasağına takılan Ömer Birinci (55), yıkım korkusu ile yaşamamak için yaptırdığı 20 metrekarelik ahşap evi kamyon kasasına monte etti. Yıkım olacağı hallerde kamyon üstündeki gecekondusuyla yayladan ayrılıp başka yaylalara giden Birinci’nin ilginç yöntemi, başrolünü Kemal Sunal’ın oynadığı ‘Gülen Adam’ filmindeki ev taşıma sahnesini akıllara getirdi.

YIKIM OLACAĞI ZAMAN BAŞKA YAYLAYA GİDİYOR

Yeşilçam klasiklerinde belediyenin yıkımından kaçmak için gecekondusunu tekerlekli olarak yapan vatandaşın hikayesinin anlatıldığı Kemal Sunal’ın ‘Gülen Adam’ filmi, Trabzon’da gerçek oldu. Düzköy ilçesinde Ömer Birinci (55), yaylalarda yapılaşma yasağı sebebiyle ev yapamayınca ilginç bir çözüm yolu buldu. Birinci, yaptırdığı 20 metrekarelik ahşap evi kamyon kasasına monte etti. Kamyonu da Beypınarı Yaylası’na park etti. Doğu Karadeniz Bölgesi’ndeki yaylalarda, ‘İmar barışı’ ile 31 Aralık 2017’den önceki yapılara af getirileceği bildirilen düzenlemenin sonrasında yapılan kaçak yapıların yıkılması için yaylaya giden ekipleri gören Birinci, kamyonunu çalıştırarak yayladan ayrıldı. Birinci, başka bir yaylaya kamyonu park etti.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı