Kemal Kılıçdaroğlu, EYT Sorununu Çözeceğini Söyledi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın EYT açıklamasına cevap vererek, "EYT sorununu ben çözeceğim" dedi.

Son zamanlarda Emeklilikte Yaşa Takılanlar’ın problemleri gündemden inmezken Cumhurbaşkanı Erdoğan meseleye noktayı koymuştu. EYT’lilerle alakalı “Yapmayacağım, seçim kaybetsem dahi bu işte yokum.” diyen Erdoğan’a CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan yanıt geldi. Kılıçdaroğlu, “Erdoğan, Türkiye’nin bugüne dek olan hiçbir problemini çözmedi, söz veriyorum bu problemi biz çözeceğiz” dedi.


“ERDOĞAN HİÇBİR SORUNU ÇÖZMEDİ”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Emeklilikte Yaşa Takılanlar’ın problemlerini çözeceklerini söyleyerek, “Erdoğan ve iktidarı, Türkiye’nin bugüne dek olan hiçbir problemini çözmedi, tam tersine problem üretti. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına söz veriyorum, Türkiye’deki tüm problemleri, akılcı, tutarlı politikalarla istişare ederek çözeceğiz.” dedi.

Kılıçdaroğlu, BİRKONFED İş Dünyası Konfederasyonu’nun, “Ekonomi Değerlendirme Toplantıları” konusu ile yaptığı programın sonrasında basın mensuplarının EYT ile alakalı sorularını cevapladı.

“EYT SORUNUNU BEN ÇÖZECEĞİM”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün yaptığı “Seçim kaybetsek de yokum” açıklaması anımsatılarak sorulan soru ardından Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti: Seçimi kaybetme aşamasına gelmesi tabii Erdoğan’ın başarısızlığını ifade ediyor. EYT’liler hiç meraklanmasınlar, onların problemlerini çözeceğiz.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı