Kemal Gülman’ın sevgilisi kim? Feryal Gülman, Kemal Gülman ve Genç Sevgili Olayı ne?

İş dünyasının yakından tanıdığı Gülman Group’un sahibi ve CEO’su Kemal Gülman, geçtiğimiz günlerde yaşadığı bir olayla gündeme gelmişti. Eşi ve sevgilisiyle aynı uçakta seyahat eden Kemal Gülman, ‘’Bu kadın belasını arıyor’’ demişti. Peki Eda Cideli kaç yaşındadır, Feryal Gülman kim?
Takip et
Kemal Gülman’ın sevgilisi kim? Feryal Gülman, Kemal Gülman ve Genç Sevgili Olayı ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olaylı boşanma davası süren Kemal Gülman’ın eşi Feryal Gülman ise, ayrılık aşamasındaki eşi için, ‘’Bela değil, huzur arıyorum. Evlilik devam ettiği için yeni bir zina davası açabilirim. Havaalanına muhabir çağırsaydım, dudağıma ruj sürerdim.’’ diyerek, tepki göstermişti.

KEMAL GÜLMAN KİMDİR?

Uluslararası ticaret alanında faaliyet gösteren Gülman Group’un sahibi ve CEO’su Kemal Gülman, 1932’de doğdu. Kurumsal gayrimenkul yatırımcıları arasında yer alan Kemal Gülman, 1952 yılında Gülman Group’u kurdu. Kemal Gülman’ın şirketi, sanayi ve ticaret alanında faaliyet gösterdikten sonra, gayrimenkul yatırımlarına projeler üretmeye başlayarak girdi.

Kemal Gülman’ın sahibi olduğu Gülman Group, aynı zamanda depolama ve lojistik alanında da faaliyetlerini sürdürüyor.

Gülman Group’un sahibi olan Kemal Gülman, Türkiye’nin en zengin kişiler listesinde ilk 100 sırada yer almaktadır. Yapılan araştırmaya göre ilk 100 en zenginler listesi içerisinde Kemal Gülman 50. sırada yer alıyor. Gülman Group’un özellikle başta gayrimenkul sektörü olmak üzere, enerji, denizcilik, lojistik vb. alanlarda birçok başarısı bulunmaktadır.

Kemal Gülman’ın sevgilisi kim? Feryal Gülman, Kemal Gülman ve Genç Sevgili Olayı ne?

Kemal Gülman kimdir yaşı kaç 60 yaş küçük sevgilisi kimdir?

88 yaşındaki Kemal Gülman’ın Eskişehir ve Monako’da birlikte görüntülendiği genç sevgilisinin, boşanma davasına bakan avukat Eda Cideli olduğu ortaya çıktı! Ünlü işadamının kendisinden 58 yaş küçük avukatıyla 1.5 yıldır aşk yaşadığı iddia ediliyor.

Son yılların en büyük ve en çekişmeli boşanma davalarından biri, Feryal Gülman ile Kemal Gülman arasında tam 7 yıldır devam ediyor.

Feryal Gülman, eşinin kendisini 22 yaşındaki genç bir kadınla aldattığını söyleyerek boşanma davası açmış, 200 milyon lira tazminat talep etmişti. Gülman Group’un patronu olan eşine mal tasfiyesi davası da açan Feryal Hanım, ayrıca kendisi için aylık 200 bin, oğlu için de 25 bin lira nafaka istemişti.Kemal Gülman ise iddiaları reddederek, eşine 500 bin lira istemli karşı dava açmıştı.

Davalar 7 yıldır sonuçlanmadı ama Kemal Gülman çoktan başka bir aşka yelken açtı. Ünlü işadamı gönlünü boşanma davasına bakan 30 yaşındaki avukat Eda Cideli’ye kaptırdı.1.5 yıldır birlikte oldukları konuşulan Kemal Gülman ve Eda Cideli, bir süre önce hem Eskişehir’de hem de Monako’da birlikte görüntülenmişti. Sevgililer önceki gün de Bodrum’da objektife takıldı.Cennet Koyu’na demirlediği lüks teknesinde Eda Cideli’yle tatil yapan Kemal Gülman, sevgilisini sık sık öpücüklere boğarak aşkını gözler önüne serdi.

EŞİ VE SEVGİLİSİYLE AYNI UÇAKTA

Geçtiğimiz günlerde kendisinden 58 yaş küçük avukat sevgilisi Eda Cideli ile Fransa’nın Nice kentine seyahat ederken Feryal Gülman ile aynı uçakta denk gelen Kemal Gülman, uçuşun sona ermesinin ardından karşısında basın mensuplarını bulmuştu. Kemal Gülman, “Bu kadın belasını arıyor!” ifadelerini kullanmıştı.

Feryal Gülman da bu sözlere “Bela değil, huzur arıyorum. O benim hâlâ kocam. Evlilik devam ettiği için yeni bir zina davası açabilirim. Ayrıca havaalanına muhabir çağırsam, dudağıma ruj sürerdim.” şeklinde konuşmuştu.

Kemal Gülman’ın sevgilisi kim? Feryal Gülman, Kemal Gülman ve Genç Sevgili Olayı ne?

FERYAL GÜLMAN KİMDİR?

Kemal Gülman’ın boşanma aşamasında olduğu eski eşi Feryal Gülman kimdir? Ankara doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu Feryal Gülman İstanbul’a 7 yaşında geldi. 8 yaşındayken babasını kaybeden Feryal Gülman, 21 yıllık eşi olan Kemal Gülman’a açtığı boşanma davası ile gündemde gelmişti. Bu evlilikten bir de Aslan isminde oğulları bulunuyor.

Feryal Gülman, iş hayatına Alarko ile başladı. Daha sonraki yllarda Amerika’dan gelen Leyla Alaton ile emlak pazarlaması grubunu kurdu. Konu ile ilgili eğitimler aldı ve seminerler verdi.

Feryal Gülman 25 yaşındayken, Ankara’dan TOKİ Daire Başkanlığı teklifini kabul etti. 40 kişilik bir ekip yönetti. Halkalı Konutları, Eryaman Konutları, Ataköy 7-8. kısım Konutları gibi konutların hepsi Feryal Gülman döneminde satıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.