Kemal Doğulu’dan Emrah’ın Oğluna: Babanı Reddet

Kemal Doğulu, bir televizyon programında babası Emrah'la helalleşmek istediğini söyleyen Tayfun Erdoğan'a "Ben olsam babamı reddederdim." diyerek destek oldu.

Bir televizyon programına konuk olarak katılan “Küçük Emrah” olarak bilinen Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan, askere gitmeden önce babasıyla helalleşmek istediğini söyledi. Dün gerçekleşen programda duygusal anlar yaşanırken bugün, aynı programa katılan ünlü modacı Kemal Doğulu, Tayfun Erdoğan’a “Ben olsam babamı reddederdim.” diyerek destek oldu.


KEMAL DOĞULU’DAN KÜÇÜK EMRAH’IN OĞLUNA DESTEK

Çıktığı canlı yayında babası Emrah ile helalleşmek istediğini söyleyen Tayfun Erdoğan, bugüne kadar babasının sevgisinden ve şefkatinden uzak bir hayat yaşadığını ve babasıyla helalleşerek yoluna devam etmek istediğini söyledi. Aynı programa bugün konuk olan Kemal Doğulu ise olaya farklı bir yorum getirdi.

“Ben olsaydım ve aynı durumu yaşasaydım babamı reddederdim.” diyen Kemal Doğulu yeni bir gündem yarattı. Kendisine cevap hakkı doğan Emrah’ın konuya ilişkin, cevap niteliğinde bir açıklamaya yapıp yapmayacağı ise merak konusu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı