Kemal Doğulu, Doya Doya Moda yarışmacısı Mira’nın saçlarını kesti!

TV8'in sevilen yarışması Doya Doya Moda'da bugün saç kesimi yapıldı. Kemal Doğulu yarışmacıların saçlarında değişiklik yaptı. Mira'nın da saçlarını çok kısalttı. Peki Doya Doya Moda Mira Muhtarzade (Mokhtarzade) kimdir? Herkesi hüzünlendiren bir yaşam hikayesi olan Mira kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde..

Yarışmayı katıldığı andan beri olayların i.inde olan özellikle Betül ve Emel’le tartışmalarla anılan Mira’nın saçları 1 mayıs Cuma yayınlanan bölümde Kemal Doğulu tarafından kesildi.

Muhtarzade Muhtarzade kimdir?

Yaş: 23

Kilo: 72

Beden: 42-44

Boyu: 1.55

Doğum yeri: İran

Instagram: miramuhtarzadee

Moda ile ilgilenen Mira Muhtarzade, modellik yapıyor. 3 yıldır İstanbul’da yaşıyor.

Yarışmaya katıldığı ilk gün hayatı hakkında bilgiler veren Mira Muhtarzade, “Kendimi bildim bileli modayla ilgileniyorum. Mesleğim gereği modayı yakından takip ediyorum. Tarzıma güveniyorum ve burada şampiyon olmaya geldim. İnşallah şampiyon ben olacağım.” demişti.

Hayat hikayesi herkesi hüzne boğdu: 15 yaşında zorla evlendirildim

Doya Doya Moda yarışmacısı Mira kolundaki dövmenin hikayesini anlattı, stüdyodaki herkes büyük bir şok geçirdi. 15 yaşında zorla evlendirildiğini söyleyen Mira Muhtarzade, 18 yaşına kadar evli kaldığını ve sürekli şiddet gördüğünü ifade etti. Psikolojik tedavi aldığını söyleyen Mira, ‘Çocukluğum elimden alındı’ deyip 20 yaşında İstanbul’a geldiğini söyledi.

İşte Doya Doya Moda Mira’nın hayat hikayesi

Dövmemde “Geçmiş tozdur, üfle gitsin” yazıyor. Ben bu dövmeyi çok küçükken yaptırdım. 15 yaşında yaptırdım. Yaşadım bir şeyler. 15 yaşında bir olay yaşadım. Olayın üzerinden 2 yıl geçince sosyal medyada gördüm ve bu dövmeyi yaptırdım. 16-17 yaşındaydım dövmeyi yaptırdım.

Geçmişi bir kenara bıraktım. Çok küçük yaşta evlendirildim. Şu an 23 yaşındayım. Yaşım bir büyütüldü bir küçültüldü. Yaşım tutmuyordu, yaşımı büyüttüler. 15 yaşında evliydim İran’da. 20 yaşındayken İstanbul’daydım.

İstemiyordum, zorla oldu. 1 haftanın içerisinde evlendim. Şiddetli geçimsizlik vardı. Benden 15 yaş büyüktü. Diyordu ki, ‘Çocuk, ben her şeyi öğretiyorum’. Şiddet gördüm. Çok korkuyordum ondan. 4 defa boşanma davası açtım. 18 yaşıma geldiğimde artık durdum ailemin önünde ‘yok artık’. Reddediyorsanız edin, tahammül edemiyorum. Çocukluğumu elimden aldınız dedim.

Kemal Doğulu, Doya Doya Moda yarışmacısı Mira’nın saçlarını kesti! Kemal Doğulu, Doya Doya Moda yarışmacısı Mira’nın saçlarını kesti! Kemal Doğulu, Doya Doya Moda yarışmacısı Mira’nın saçlarını kesti! Kemal Doğulu, Doya Doya Moda yarışmacısı Mira’nın saçlarını kesti! Kemal Doğulu, Doya Doya Moda yarışmacısı Mira’nın saçlarını kesti!Kemal Doğulu, Doya Doya Moda yarışmacısı Mira’nın saçlarını kesti! Kemal Doğulu, Doya Doya Moda yarışmacısı Mira’nın saçlarını kesti!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı