adplus-dvertising

Kedilere Baktı, İnceleme Başlatıldı

Rize'de Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı olan Rukiye Yılmaz, makam odasında kedilere baktığı ve tedavi ettiği için şikayet edildi. Gelen şikayetler üzerine Yılmaz hakkında inceleme başlatıldı.
Takip et
Kedilere Baktı, İnceleme Başlatıldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Anneleri ölen veya bakıma ihtiyacı olan kedileri makam odasına alarak burada onların bakımını gerçekleştiren ve tedavi eden Rukiye Yılmaz’ın bu duyarlılığı koku sebebi ile tepki topladı.

Rukiye Yılmaz son olarak annesi ölmüş 3 yavru kediye makam odasını açtı. 3 yavrunun yanı sıra trafik kazasında ayağı kırılan ve oluşan mantar sebebi ile kulakları kesilmek zorunda kalınan bir kedinin daha bakımı makam odasında gerçekleştirdi.

Kedilere Baktı, İnceleme Başlatıldı

Burada hayvanları tedavi edip sahiplendiren müdür yardımcısı için kokuya sebebiyet verdiğinden dolayı şikayette bulunuldu. Şikayet sonrası İl Milli Eğitim Müdürlüğü Disiplin Kurulu’na sevk edilen Rukiye Yılmaz’ın görev yeri değiştirildi ve maaşından aylık olarak 1/30 kesinti cezası verildi.

“GURUR DUYARIM”

Ceza alan Rukiye Yılmaz yaptığı açıklamada, yaptığı bu davranıştan dolayı ceza almaktan gurur duyacağını söyledi. Sokak hayvanları için mücadelesinin devam edeceğini söyleyen Yılmaz, sokak hayvanları konusunda farkındalık oluşturmak istediğini vurgulayarak “Çocuklarımızda ve yetişkinlerde sevgi, hoşgörü, merhamet, empati, paylaşım duygularını canlı tutma çalışmalarıma ara vermeden devam ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.