Kedi Mamalarına Kimyasal Döken Adam

Sosyal medyada yayılan videoda, bir adamın kedi mamalarına kimyasal döktüğü belirtildi ve kedileri tekmelediği öne sürüldü.

Küçükçekmece’nin Atakent Mahallesinde bulunan Soyak Olimpiakent sitesinde bir şahsın kedilere işkence ettiği iddia edildi. Telefon kamerası ile kayıt altına alınan görüntülerde yerlere kimyasal madde döküldüğü de görülüyor.

Videoyu çeken kadın, şahsın çamaşır suyu döktüğünü gösterirken, şahıs da “Evimin önüne çöp koyamazsın.” ifadesini kullandı. Kadın, şahsın bu söyleminden sonra ise elindekinin çöp olmadığını ve kedi maması olduğunu belirtti.

Kadın, şahsın bu hareketi her yerde yaptığını ifade etti ve şahsın bir kediyi tekmelerken de görüntüleri olduğunu öne sürdü. Tüm bunlar yaşanırken şahıs da kadına karşı dalga geçerek cevaplar verdi.

“YÖNETİM BİR ŞEY YAPMADI”

Sosyal medyaya yüklenen bu görüntüler Instagramda bulunan bir adresten paylaşılarak, “Kedileri tekmeleyen mama su kaplarına çamaşır suyu döken bu şahıs katliamına devam etmektedir.Sitemiz yönetim olarak ada içlerinde kat mülkiyeti kanununa göre yer göstermemekle birlikte belediye sokaklarına çıkın orada hayvanları besleyin gezdirin gibi sahipli sahipsiz hayvanları besleme yapmayın şeklinde bina girişlerine kanunları yasaları çiğneyecek yazılar asarak bu şahsın yanında olduğunu da göstermektedir.5199 sayılı kanunu hiçe sayıp gayri resmi yazılarla komşularımızı yanlış bilinçlendirip kavgalara sebebiyet vermektedirler. Yönetimi, defalarca uyarmamıza rağmen bu tutumlarına devam etmekte olup sitenizin adını da hayvan düşmanı Soyak Olimpiakent olarak değer kaybetmesine sebep vermektedirler.İlgili şahıs ve yönetimin kanuna aykırı bu yazıları için kamuoyu oluşturulması adına sizin gibi değerli birinin yardımına ihtiyaç duymaktayız.” açıklamasına yer verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı