adplus-dvertising

Keçi öyle bir yere çıktı ki, çıktığı yerden indirmek çok daha zor oldu

Sivas’ın Zara ilçesinde yaramaz bir keçi inşaat iskelesine çıktı, inşaat işçileri keçiyi çıktığı yerden indirmekte bir hayli güçlük çekti.
Takip et
Keçi öyle bir yere çıktı ki, çıktığı yerden indirmek çok daha zor oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sivas’ın Zara ilçesi Ahmetbaşyurt Mahallesi üstünde yapımı devam eden inşatta enteresan bir olay meydana geldi. Sahibin elinden kaçan yaramaz bir keçi dış kaplamada kullanılan inşaat iskelesine tırmandı. Mola sonrası keçiyi iskelede gören işçiler şaşkınlıklarını gizleyemedi. İşçiler tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülenen keçi, bir müddet sonra işçiler tarafından aşağı indirilerek sahibine teslim edildi. Görüntülerde bir işçinin “Bizim işimizi elimizden almak isteyen keçi” demesi ise yüzleri gülümsetti.

“Sahibini bulup teslim ettik”

İnşaat işçisi Selim Sayan, mola sonrası keçiyi fark ettiklerini belirterek, “Biz dışarda çay içiyorduk. Molayı bitirince öbür tarafa geçtik. Keçiyi fark ettik ki iskeleye çıkmıştı. Bizi görünce biraz ürktü, sağa sola kaçmaya başladı. İki arkadaş yukarı çıktık. Keçiyi kıstırdık içeri attık. Daha sonra koştu çatıya kadar çıktı. İnşaattan çıkardık, sahibini bulup teslim ettik” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.