adplus-dvertising

Kazanan Restoran Nasıl Sipariş Verilir? Kazanan Restoran formatı ve jüri üyeleri

Kazanan Restoran, İlker Ayrık'ın sunumuyla Fox Tv'de başladı. Yeni yarışma, "Restoranımın hem aşçısı hem işletmecisi benim" diyen yarışmacıları bekliyor. 10 restoran hünerlerini gösterip, hem takım hem de bireysel olarak yarışarak büyük patronların gözdesi olmaya çalışacak. Peki, Kazanan Restoran formatı nedir? Kazanan Restoran hangi günler var?
Takip et
Kazanan Restoran Nasıl Sipariş Verilir? Kazanan Restoran formatı ve jüri üyeleri
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

28 Temmuz Perşembe itibarıyla ilk kez ekrana gelen Kazanan Restoran programında; restoranını büyütmek ya da lezzetine, işletmeciliğine güvenip bir restoran açmayı hayal edenler kıyasıya yarışacaklar. Peki, Kazanan Restoran formatı nedir? Kazanan Restoran hangi günler var?

KAZANAN RESTORAN FORMATI NEDİR?

Yarışmada amaç; keşfedilmemiş yetenekleri bulmanın yanı sıra yarışmacıları hayallerindeki restorana kavuşmalarını, kendi işlerinin patronları olmalarını sağlamak olacak.

Ayrıca yarışma sırasında sınırlı sayıdaki Yemeksepeti kullanıcısı, uygulama üzerinden sipariş verdikten sonra değerlendirmelerini yapabilecekler ve kazananı belirlemekte önemli bir rol üstelenecekler.

BÜYÜK ÖDÜL NE?

Türkiye’nin büyük restoran patronlarından Gamze Cizreli ile Cüneyt Asan’ın değerlendirmeleri eşliğinde ekrana gelecek yarışmada kazanan, 500.000 TL’lik para ödülünün sahibi olacak.

Yarışmacılar büyük para ödülünün yanı sıra; Gamze Cizreli ile Cüneyt Asan katkıları ve yatırım destekleriyle hayallerindeki restorana kavuşma şansını da elde etmeye çalışacaklar.

KAZANAN RESTORAN HANGİ GÜNLER VAR?

Kazanan restoran Perşembe ve Cumartesi günleri ekrana geliyor.

KAZANAN RESTORAN JÜRİ ÜYELERİ

Kazanan Restoran, Cüneyt Asan, Murat Bozok ve Gamze Cizreli’nin jüri üyeliğinde bu akşam izleyici karşısına geçiyor. Sektörün önemli isimlerinden Gamze Cizreli, 2 Michelin yıldızlı Şef Murat Bozok ve restorancılık sektöründe ayrı bir yeri olan Cüneyt Asan, yarışmacılara tecrübeleriyle jüri üyeliği yapacak.

Kazanan Restoran Nasıl Sipariş Verilir? Kazanan Restoran formatı ve jüri üyeleri

KAZANAN RESTORAN SİPARİŞ NASIL VERİLİR?

Yarışma sırasında sınırlı sayıdaki Yemeksepeti kullanıcısı, uygulama üzerinden sipariş verdikten sonra değerlendirmelerini yapabilecekler ve kazananı belirlemekte önemli bir rol üstelenecekler.

Uygulama üzerinden adrese uygun olanlar sipariş verebilecek…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.