Kaza yapan vatandaşın yardımına Binali Yıldırım koştu

Dün akşam rakibi Ekrem İmamoğlu ile canlı yayında karşı karşıya gelen Binali Yıldırım, bugün de farklı bir konu ile adından söz ettirdi.

Herkesin sonucunu merak ettiği İstanbul seçimleri için çalışmalarına ara vermeden devam eden Binali Yıldırım, İSTOÇ mevkiinde trafik kazası geçiren motosiklet sürücüsünün yardımına koştu.

Siyasiler bir taraftan seçim çalışmalarına devam ederken, bir taraftan da günlük hayatta karşılaştıkları olaylar karşısında sergiledikleri tutumlarla gündeme geliyor. Bunun son örneğini Binali Yıldırım’da gördük. İstanbul seçimlerini kazanmak için gecesini gündüzüne katan ve her kesime ulaşmayı hedefleyen Yıldırım, trafik kazası geçiren motosiklet sürücüsünün de imdadına yetişti.

Kaza olduğunu gören ve şoförüne “aracı durdur” talimatını veren Yıldırım, yerde yaralı olarak yatan sürücünün yanına gitti. Bacağı kırılan sürücü için doktorunu devreye sokan Yıldırım, hassas tutumuyla çevredeki vatandaşların da takdirini kazandı.

İLK MÜDAHALE YILDIRIM’IN DOKTORUNDAN

Yerde acı içinde yatan yaralı genç, ilk müdahaleyi Yıldırım’ın doktorunun yapmasının ardından olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Yaralı gencin durumuyla yakından ilgilenen Yıldırım, duruma sağlık ekiplerinin el koymasının ardından olay yerinden ayrıldı. Yıldırım, yapacağı ziyaretler için kaza yerinden ayrılırken çevredeki vatandaşların sevgi gösterisinde bulundu. Yıldırım da vatandaşların sevgi gösterisine el sallayarak karşılık verdi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı