Kaza yapan karı-koca çocuklarını öldürmekle tehdit etti!

Antalya’da iki aracın çarpıştığı kaza sonrası yaralandıklarını öne sürüp karşı tarafı suçlayan karı-koca, kendilerini görüntüleyen basın mensuplarını küçük çocuklarını yere atıp öldürmekle tehdit etti. Neler olduğunu anlamayan çocuk ağlarken, polis ve jandarma ekiplerine de tehditler savuran çift güçlükle sakinleştirildi.
Takip et
Kaza yapan karı-koca çocuklarını öldürmekle tehdit etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dün akşam Antalya-Manavgat D-400 karayolunda alınan bilgiye göre, Antalya istikametinden Manavgat istikametine seyir eden Mehmet Beşir A.’nın kullandığı araba ile Side istikametinden Çakalderesi istikametine gitmekte olan Hüseyin B.’nin kullandığı ticari araç çarpıştı.

“ÇOCUĞU DA KENDİMİ DE ÖLDÜRÜRÜM”

Araçlarda büyük hasar yaşanırken, kazada kimsenin burnu bile kanamadı. Kazanın sonrasında arabadan inen çift, öbür aracın şoförü Hüseyin B.’ye saldırdı. E.D. ve S.D. isimli karı koca, olay yerine gelen gazetecilere da tehditler savurdu. Basın üyelerine çekim yapmamalarını belirten S.D., “Şu kameramana söyle çekmesin. Bak bu çocuğu öldürürüm. Kendimi öldürürüm” diye tehdit etti.

Kaza yapan karı-koca çocuklarını öldürmekle tehdit etti!

ÇOCUĞU KALDIRIP ATMAYA ÇALIŞTI

Ellerine ne geçtiyse basın mensuplarının üstüne fırlatan çift, hakaretler savurdu. Kucağındaki küçük çocuğu eliyle başının üstüne kaldıran kadın, karşı tarafın kırmızı ışıkta geçtiğini, kendilerinin hiçbir suçlarının olmadığını, aracı yaptıracak paralarının olmadığını söyleyerek, güvenlik kuvvetlerini ve gazetecileri çocuğu yere atmakla tehdit etti. E.D. ve S.D. jandarma ve trafik ekipleri tarafından sakinleştirilemeyince olay yerine gelen takviye ekipler şahısları jandarma aracına aldı.

Kaza yapan karı-koca çocuklarını öldürmekle tehdit etti!

İlk başta olay yerine gelen sağlık ekiplerine bir şeyleri olmadığını belirten E.D. yaşananların sonrasında kazada yaralandığını söyleyerek ambulansa bindi. E.D. ile beraber oğlu olduğunu söylediği 10 yaşındaki erkek çocuk da ambulansa alınarak hastaneye götürüldü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.