Kayyum Protestoları Kadıköy’e Sıçradı, Göstericiler Bir Esnafı Bıçakladı

HDP'li belediyelere atanan kayyumları protesto etmek için Kadıköy'de toplanan grup izinsiz yürüyüş yapmak istedi. Polisin müdahale ettiği gruptan bazı kişiler, kendilerine tepki gösteren esnafa tepki gösterip 3 yerinden bıçakladı.

Kayyum Protestoları Kadıköy’e Sıçradı, Göstericiler Bir Esnafı Bıçakladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Diyarbakır, Mardin ve Van Belediyelerine atanan kayyumları protesto etmek isteyen kalabalık bir grup İstanbul Kadıköy’ü birbirine kattı.

ESNAF 3 YERİNDEN BIÇAKLANDI

Bahariye Caddesi üzerinde toplanan grup izinsiz gösteri yapmak isteyince polisin müdahalesi gecikmedi. Emniyet yetkililerinin dağılmaları konusunda yaptıkları uyarıları dinlemeyen göstericiler yürümeye devam edince polis copla müdahale etti. Çıkan arbede sırasında göstericilere tepki gösteren bir esnaf ise hedef haline geldi. Göstericilerin tekme ve yumruklarla dövdüğü esnaf 3 yerinden bıçaklandı.

POLİS GÖRÜNTÜLERİ İNCELİYOR

Yaşanan arbede sırasında 3 polis de hafif yaralanırken 16 göstericinin gözaltına alındığı öğrenildi. Hastaneye kaldırılan mağdur esnafın hayatı tehlikesinin bulunmadığı belirtilirken polis, esnafı bıçaklayan zanlıları yakalamak için titiz bir çalışma başlattı. Bölgedeki güvenlik ve mobese kameralarını inceleyen emniyet yetkilileri kimlik tespiti yapmaya çalışıyor.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.