Kayseri’de Lösemili Hastalar Asker Selamı Verdi!

Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Lösemi Haftası sebebiyle düzenlenen etkinlikte lösemi hastası çocuklar asker selamı verdi, 10D sinema izledi.

Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü tarafından organize edilen Lösemi Haftası etkinliğinde, Şehir Hastanesi’nde tedavi altında bulunan lösemi hastası çocuklar, 10D sinema keyfinin tadını çıkardı. Küçük çocuklar asker selamı vererek Mehmetçik’e desteklerini gönderdi.


Lösemi Haftası sebebiyle organize edilen etkinliğe, İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İlhami Çelik, hastane çalışanları ve tedavi altında bulunan lösemi hastası çocuklar katıldı.

LÖSEMİ HASTASI ÇOCUKLAR 10D SİNEMANIN KEYFİNİ ÇIKARTTI

Etkinlik hakkında konuşan Hastane Başhekimi İlhami Çelik, “Bugün hastanemizde Lösemi Haftası dolayısıyla bir etkinlik düzenlemiş bulunmaktayız. Bu etkinlikte büyük emeği geçen Türk Kanser Savaş ve Araştırma Kurumuna çok teşekkür ediyoruz. Çocukları burada eğlendirmek, sevgimizi göstermek, tedavilerinde moral, motivasyon sağlamak için çabalamaktayız. Dolayısıyla bu 10D sineması gösterisinde bulunacak olan şirkete de çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızı sevindirmek, bir an önce sağlıklarına kavuşturmak için etkinliğimize devam ediyoruz. Tüm herkese çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı