Kayseri’de, Kız Lisesinde Panik Dolu Anlar

Kayseri’nin Kocasinan İlçesi’nde bulunan Kız Anadolu Lisesi’nde panik dolu anlar yaşandı. Arkadaşıyla tartışan bir kız öğrenci kendisini camdan atmak istedi. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi.

Kayseri’nin Kocasinan İlçesi’nde yer alan Kız Anadolu Meslek Lisesi’nde, bir arkadaşıyla tartıştığı öğrenilen ve ismi verilmeyen genç kız kendisini camdan aşağıya atmak istedi. Kız arkadaşlarının kendisini atmak istediğini gören arkadaşları, olaya müdahale etmeye çalıştı. Bir türlü sakinleştirilemeyen ve sinir krizi geçiren kız polise ihbar edildi.

Olay yerine gelen polisler, olası bir intihar girişimine karşı sağlık ekiplerini de çağırdı. Olayın duyulmasının ardından Kocasinan Kaymakamı Mustafa Kılıç da okula geldi.

KAYMAKAM AÇIKLAMA YAPTI

Polislerin ve sağlık ekiplerinin ardından sakinleştirilen genç kız kontrol altına alındı. Okul çıkışında gazetecelerin sorularını yanıtlayan Kaymakam Mustafa Kılıç, “Arkadaşına kızdığı için bir teşebbüste bulunmuş. Camdan atlamak için öyle bir teşebbüste bulunmuş ama arkadaşlar müdahale etmişler. Bir sorun yok. Şu an sağlıkçılar ve emniyetten arkadaşlar görüşüyorlar” ifadelerini kullandı.

Polis olayla alakalı inceleme başlattı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı