Kaynana Dayağı Gelinin Yüzünü Dağıttı!

Eşinden boşandıktan sonra kaynanası ile görümcesinin yaşadığı binaya taşınan kadın, eski eşinin ailesi tarafından acımasızca dövüldü. Kaynana, gelinin yüzünde bardak kırdı.

İnegöl'de kaynana dehşeti yaşandı. Kısa bir süre önce kocasından boşanan S.B isimli kadın, kaynanası ile görümcesinin yaşadığı binada bir ev tuttu. Sabah saatlerinde kaynanasının yaşadığı eve giden talihsiz kadın ile kaynanası bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede tekme tokatlı kavgaya dönüştü. Olaya görümce de katılınca işler çığırından çıktı. Eski kaynanası ile görümcesinin saldırdığı kadın darp edildi. Hatta ileri giden kaynana eski gelininin yüzüne bardak fırlattı. Yüzünde bardak patlayan kadının yüzünde kesikler oluştu.

Komşuların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Vücudunda ciddi darp izleri ve yüzünde kesikler bulunan kadın hemen ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Acil servis önüne geldiğinde sinir krizi geçirerek baygınlık geçiren talihsiz kadın hemen tedavi altına alındı.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Eski kaynanası ve görümcesinden şikayetçi olan kadının sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Gelinlerini hastanelik eden ikili ise hastanedeki sağlık kontrollerinin ardından ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken kaynananın da gelininden şikayetçi olduğu belirtildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı