Kayıp Kızı ‘Evlendim, Hamileyim’ Diye Video Gönderdi

Sakarya’da iki buçuk aydır kayıp olan 17 yaşındaki kız, annesinin cep telefonuna gönderdiği videoda evlendiğini, hamile ve mutlu olduğunu, ailesinden nefret ettiğini ve onu aramamalarını söyledi.

Sakarya’nın Erenler ilçesinde annesi Nurdan K. ile yaşayan 17 yaşındaki Ebrar K., 9 Ekim’de çıktığı evine bir daha dönmedi. Anne Nurdan K.’nin polise kayıp ihbarı vermesi üzerine ekipler iki buçuk aydır Ebrar’ı arıyordu.

KAÇTIM, BENİ ARAMAYIN

Genç kız, annesinin cep telefonuna gönderdiği videoda evlendiğini ve hamile olduğunu belirterek; “Anne ben seninle karşı karşıya gelmek istemediğim için bu videoyu çekiyorum. Ben şu an Karasu’nun bir köyünde imam nikahıyla evlendim, kocamı da seviyorum. Çok da mutluyuz, huzurluyuz. Ayrıca hamileyim 3,5 haftalık. Yediğim önümde yemediğim arkamda, burada her istediğim oluyor, eşim de beni çok seviyor.” ifadelerine yer verdi. Ailesinin kendisini mutlu edemediğini söyleyen Ebrar videoya, “Sizin veremediğiniz o mutluluğu ben burada buldum.  Her şeyim yerinde, iyiyim. Mutluyum. Silin atın beni, ben hayatımdan nasıl sildiysem sizi siz de beni silin. Beni de adımı da her şeyi unutun. Boşuna aramayın. Seni gelip seveceğimi düşünüyorsan yanılıyorsun, size saygı duyacağımı veya bir daha kaçmayacağımı düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Ne kadar nefret ettiğimi anlayın diye çektim bu videoyu. Hakkını helal etme bana, çünkü hakkın yok bende. Benim varsa helal olsun, bir daha hayatınıza girmeyeceğim.” sözleriyle devam etti.

KIZIMI İSTİYORUM

Videoyu izlediğinde çok şaşıran ve Çocuk Şube Müdürlüğü’ne giderek şikayetçi olan Nurdan K., “Kızımı istiyorum. Kızımın nerede olduğunu, nasıl insanlarla yaşadığını bilmek istiyorum. Kızım attığı videoda bana imam nikahıyla evlendiğini söylemiş, hamile olduğunu söylemiş. Ben kızımın her türlü yanındayım. Eğer düzgün bir aileyse, kızımı üzmeyeceklerse evliliğine de karşı değilim. Yaşı geldiğinde ben kızımın düğününü de yapmak istiyorum. Annesi olarak tek kızımı kaybedemem.” ifadelerine yer verdi. Kızını şimdi gelmesi için zorlasa tekrar kaçacağını söyleyen ve amacının kızının mutluluğu olduğunu vurgulayan Nurdan K., kızının eşi olduğunu iddia ettiği adamın ailesine kızgınlığını “O aileye de kızgınım, orada da bir anne var. Bir annenin bu kadar acı çekmesine izin vermemeliler, o aile bana haber vermeliydi. Ben kızımı kaybetmek istemiyorum, her anlamda kızımın yanında olmak istiyorum. Vazgeçmiyorum kızımdan, o aileyle görüşmek istiyorum ve kızımın yanında olduklarımı görsünler istiyorum.” sözleriyle dile getirdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı