Kayıp Kader Buse’nin Babasından Yürek Yakan İstek!

Antalya’da yaşanan hortum felaketi sırasında içinde olduğu aracın sürüklenmesi sonucu dereye düşen ve kaybolan Kader Buse Acar 227 gündür bulunamıyor. Baba Acar ise sosyal medya hesabından çok acı bir talepte bulundu.

Antalya’da 227 gün önce çıkan hortum sırasında annesinin sürdüğü aracın içerisinden dereye düşen ve kaybolan Kader Buse Acar’ın babası Ahmet Acar, yürekleri dağlayan bir paylaşımda bulundu. Baba Acar, “Eylül geldi, üniversiten başlayacak, gel de okuluna başla be babişim. 7 ay bitti yavrum, 225 gün geçti, nerelerdesin” ifadelerini kullandı.

Antalya’nın Kemer ilçesinde yaşanan hortum felaketinde, babasının iş yerine doğru annesinin sürdüğü araçla birlikte giden Kader Buse Acar, hortuma yakalanmış ve derede kaybolmuştu. 20 yaşındaki üniversite öğrencisi kız, 227 gündür kayıp ve hiçbir ipucuna ulaşılamıyor. Acılı anne ve babanın arama çalışmaları halen devam ediyor.

Baba Acar ise sosyal medya hesabından yürekleri yakan paylaşımlarına devam ediyor. Baba Acar son olarak, “Nerelerdesin, iyi misin babişim. Özledim üçümüzün yemeğe gittiğimiz günleri, biz kiminle yemeğe gideceğiz sen olmayınca? Sensiz olmuyor babişim. Rabbim, bağışla yavrumuzu.” Paylaşımında bulundu.

ALTIN DEDEKTÖRÜ KULLANILSIN

Öte yandan baba Acar’ın devletten bir isteği de var. Kızının boynunda kendisinin hediye ettiği 3 adet altın kolye olduğunu belirten Acar, “Boynunda 3 tane altın kolye var, doğum gününde Kemer’den aldığım hediye. Aldığım halka küpesinin birisi olay yetinde bulundu, diğerinin kulağında olduğunu sanıyorum. Devletimizden altına duyarlı dedektör istiyoruz. Yaklaşık bir aydır yetkililerle iletişime geçmeye çalışıyoruz ama negatif sonuç. Biz kendi imkanlarımızla arıyoruz, inşallah yaralı anne babaya devletimiz yardımcı olur” ifadelerini kullandı.

Kayıp Kader Buse’nin Babasından Yürek Yakan İstek! Kayıp Kader Buse’nin Babasından Yürek Yakan İstek!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı