Kaybolan Kocasını 3 Yıl Sonra TikTok’ta Buldu!

Kimileri video paylaşım uygulaması TikTok'u seviyor, kimileri de nefret ediyor. Ama bu kadının TikTok sayesinde hayatı değişti.

İnsanların kullanımı konusunda ikiye ayrıldığı uygulama TikTok, Hindistan’da bir kadının kocasını bulmasına yardımcı oldu. Hindistan’ın Tamil Nadu eyaletine bağlı Krishnagi kentinde bir kadın kendisini 3 yıl önce bırakıp kaçan kocasını TikTok videosu sayesinde buldu.


Suresh isimli adam, 2016 yılında karısını ve iki çocuğunu bırakıp kaçmıştı. Karısı, Suresh’i ülkenin her yerinde aradı ama bulamadı. Aradan geçen 3 yılın ardından 2 çocuk annesi kadın umudunu kaybetmişken kocasını ünlü video uygulaması TikTok’ta buldu. Bir akrabasının videoyu görmesi üzerine talihsiz kadın videoyu izledi ve videodaki adamın kocası olduğu gördü. Talihsiz kadın kocasını bir videoda gördükten sonra polis güçlerinden yardım istedi. Polis Suresh isimli adama ulaştı.

TRANSEKSÜEL SEVGİLİSİ VARMIŞ

Mutsuz olduğu için kaçtığını anlatan Suresh, kaçtıktan sonra bir otomobil tamircisinde iş buldu. Bu süreçte transeksüel bir kadınla da ilişki yaşamaya başladı. Polis güçleri Suresh’e ulaşırken de bu kadını kullandı. Transeksüel kadının attığı videolarda da Suresh’in yer aldığı ortaya çıktı. Villipuram Polis Merkezi yaptığı açıklamada, “Onları Villipuram şehrindeki transeksüel birliklerinin sayfaları üzerinden bulmayı başardık” ifadesini kullandı. Suresh, eski karısına dönmek istemediğini ve hayatından memnun olduğunu söyledi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı