Kaybolan Engelli Genç Boğazı Kesilmiş ve Yakılmış Halde Bulundu

İstanbul Sultanbeyli'de, arife günü kaybolan 21 yaşındaki konuşma ve işitme engelli Abdulkadir Elgeni, Aydos Ormanlarında boğazı kesilmiş ve yakılmış halde bulundu.
Kaybolan Engelli Genç Boğazı Kesilmiş ve Yakılmış Halde Bulundu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Arife günü İstanbul Sultanbeyli’de kaybolan işitme engelli Abdulkadir Elgeni’nin cesedi boğazı kesilmiş ve yakılmış şekilde Aydos Ormanları’nda bulundu. Elgeni’nin, zihinsel engeli bulunan biri kadın iki kişi tarafından boğazı kesilerek yakıldığı belirtiliyor.

CUMA GÜNÜ KAYBOLMUŞTU

İstanbul Sultanbeyli’de yaşayan konuşma ve işitme engelli 21 yaşındaki Abdulkadir Elgeni, geçen Cuma günü kayboldu. Ailesi kayıp başvurusunda bulundu. Emniyet güçleri, Elgeni’yi bulmak için çalışma başlatırken, Aydos Ormanları’nda boğazı kesilmiş ve yakılmış erkeğe ait bir ceset bulundu. Ekipler tarafından yapılan çalışmada cesedin kayıp Abdulkadir Elgeni’ye ait olduğu tespit edildi.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİLER

Soruşturma başlatan polis ekipleri, Elgeni’nin son olarak biri kadın iki kişiyle birlikte gezdiğini belirledi. Ekipler zihinsel engelli erkek U.K. ve yine zihinsel engelli kadın D.B.’yi bayramın birinci günü gözaltına aldı. Cinayeti arife günü işlediklerini itiraf ettikleri öğrenilen 2 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Maltepe Cezaevi’ne gönderildi. Vahşi cinayete kurban giden Abdulkadir Elgeni için Sultanbeyli Camisi’nde Cuma namazının ardından cenaze töreni düzenlendi. Törende gencin babasının ve yakınlarının çok üzgün oldukları görüldü. Elgeni kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.