Kaybolan Adamın Kemikleri Ağabeyinin Bahçesindeki Fosseptik Çukurunda

Iğdır’da 3 yıl önce kaybolan Selahattin K.’ye ait olduğu düşünülen kemik kalıntıları, ağabeyinin evinin bahçesinde bulunan fosseptik çukurundan çıkarıldı.

Iğdır’ın Tuzluca ilçesine bağlı Gaziler Köyü’nde çiftçilik ile uğraşan 36 yaşındaki Selahattin K., 17 Temmuz 20016 tarihinde kayboldu.

KEMİKLERİ AĞABEYİNİN BAHÇESİNDEN ÇIKTI

Ailesinin Selahattin K.’den haber alamamasıyla durumu jandarma ekiplerine haber vermesi üzerine, Tuzluca Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Yürütülen soruşturma kapsamında Selahattin’in ağabeyi B.K. ve karısı M.K.’nin kaldığı evde araştırma yapan jandarma, bahçedeki fosseptik çukurunu da incelemek istedi. Jandarma ve polis ekiplerinin yaptığı incelemede, bahçedeki çukurda bir insana ait olduğu belirlenen kemiklere rastlandı. Bulunan kemiklerin 3 yıl önce kaybolan B.K.’nin kardeşi Selahattin K.’ye ait olduğu düşünülürken kesin sonucun DNA testi sonucu ortaya çıkacağı belirtildi. Polis ve jandarma ekipleri olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bilgisini verirken Selahattin K.’nin ağabeyi B.K. ve yengesi M.K. gözaltına alındı.

Kategori Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı