adplus-dvertising

Kaybolan 2 gence ait ormanlık alanda izlere rastlandı

Denizli’de 3 gündür haber alınamayan 2 genç için başlatılan arama çalışmalarında ormanlık alanda, jandarmaya ait iz takip köpeği tarafından izler bulundu. Sabah saatlerinde başlayan arama çalışmaları devam ediyor.
Takip et
Kaybolan 2 gence ait ormanlık alanda izlere rastlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Serinhisar ilçesi Yenice Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgilere göre; 9 Haziran 2022 Perşembe günü Acıpayam ilçesinde yaşayan 19 yaşındaki İsmail Yalçın, Serinhisar’da bulunan 17 yaşındaki Hasan Akköse ile buluşarak kent merkezine gitti. Bir süre sonra aileler gençlerden haber alamaması üstüne karakola giderek kayıp müracaatında bulundu.

Kaybolan 2 gence ait ormanlık alanda izlere rastlandı

En son 2 genç Serinhisar’a giriş yaptı

Jandarma ekipleri başlattığı arama çalışmalarında 2 gencin bir arabayla 9 Haziran 2022 Perşembe günü Denizli kent merkezine gittiğini ve araçla geri Serinhisar ilçesine giriş yapıldığını tespit etti. İlçede yapılan arama çalışmalarında arabanın ormanlık bölgeye gittiğini belirledi.

Kayıp gençlerden izlere rastlandı

Jandarma, Denizli İl Afet ve Acil Vaziyet Müdürlüğü (AFAD) ve sivil toplum kuruluşları bölge haritası üstünde Tavas, Acıpayam ve Serinhisar ilçelerinin kesişim noktalarında, dün akşam saatlerine kadar arama çalışma faaliyeti gerçekleştirdi. Sabahın erken saatlerinde çalışmaya başlarken, Jandarma iz takip köpeğiyle faaliyetine devam etti. İz takip köpeği tarafından Yenice Mahallesi ormanlık alanı içerisinde İsmail Yalçın (19) ve Hasan Akköse’ye (17) ait izler buldu. Ormanlık yolda 2 gencin görüldüğü arabanın bulunduğu ve yakınında kan izlerine benzer bulgulara rastlanıldığı ileri sürüldü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.