Kaya Çilingiroğlu, “Kalça” Paylaşımı Çok Tepki Alınca Silmek Zorunda Kaldı

Hülya Avşar’ın eski eşi ve spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, Twitter adresinden yaptığı “Kalça” paylaşımı çok tepki çekince silmek zorunda kaldı.

Son yıllarda zamanını spor yorumculuğuna ayırmaya başlayan Kaya Çilingiroğlu, çok sayıda tepkiye neden olan “Kalça” paylaşımı sildi. Yaptığı uçak yolcuğu sırasında bir hostes için sarf ettiği sözler tepkilere neden olmuştu.

“BİR HOSTES VARDI”

Kaya Çilingiroğlu yaptığı uçak yolcuğu hakkında attığı tweette, “Bodrum-Sabiha Gökçen hattında bir hostes vardı. Kalçası koridora sığmıyordu” ifadelerini kullanmıştı.

Çilingiroğlu’nun bir kadın bedeni üzerine yaptığı bu yorum sosyal medyadan büyük tepki gördü. Gelen sert yorumlar üzerine Çilingiroğlu, yaptığı paylaşımı silmek zorunda kaldı.

Kaya Çilingiroğlu, “Kalça” Paylaşımı Çok Tepki Alınca Silmek Zorunda Kaldı

Türkiye, Kaya Çilingiroğlu’nu Hülya Avşar’ın eşi olarak tanımıştı. 1997 yılında Hülya Avşar’la evlenen Çilingiroğlu’nun bu evlilikten Zehra Çilingiroğlu adında bir kızı bulunuyor. Hülya Avşar ile 2005 yılında boşanan Çilingiroğlu, 2009 yılında Feraye Tanyolaç ile evlendi ve bir oğlu oldu. Çilingiroğlu’nun geçmişte, Türk Yüzme Milli Takımı kaptanlığına kadar yükselen bir spor hayatı bulunuyor. Öte yandan Çilingiroğlu, Beşiktaş JK kongre üyesi olarak spor yorumculuğu yapıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı