Kaya Çilingiroğlu: ''Erkekler Eziyet Çekiyor!''

Aslı Şafak’ın sunduğu 'İşin Aslı' programına konuk olan Kaya Çilingiroğlu, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Takip et
Kaya Çilingiroğlu: ''Erkekler Eziyet Çekiyor!''
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Aslı Şafak’ın sunduğu 'İşin Aslı' programına konuk olan Kaya Çilingiroğlu, kadın hakları konusunda ilginç açıklamalar yaptı. 55 yaşındaki futbol yorumcusu, kadınlar kadar erkeklerin de şiddet gördüğünü savundu.

“Bir kadının erkekten daha az ezildiğini düşünmüyorum. Erkeğe tecavüz eden yok mu bu ülkede? Erkek de eziyet çekiyor. Adam mesela evlilik yapıyor, boşanmak istiyor. Karısına ‘Bırak beni gideyim’ diyor. Bu sefer eşi ‘Sen bana bu kadar para vereceksin’ diyor. Bu nafaka ne abi?” diye konuştu.

Çilingiroğlu, “Siz kadınlardan ne çektiniz Kaya Bey” sorusuna, “Kadınlardan az çekmedim. Şunu demek istiyorum; ‘Nafaka ne?’ Ben zaten çocuğumun bütün giderlerini karşılayacağım. Gideceksin bir adamla birlikte olacaksın, yiyeceksin içeceksin, parayı ben vereceğim! Ben çocuklarımın giderlerini karşılıyorsam kadına niye para vereyim?” cevabını verdi.

TRT Spor’da yorumculuk yapan Kaya Çilingiroğlu, “Çok param yok, memur maaşıyla yaşıyorum. TRT’den maaşım var. Doğru işleri yanlış zamanlarda yaptım.” açıklamalarında bulundu.

3 evlenen Kaya Çilingiroğlu ilk evliliğini Ayşem Saraçoğlu ile ikinci evliliğini 1997 yılında Hülya Avşar ile ve son evliliğini de Feraye Tanyolaç'la 2009 yılında gerçekleştirmişti.

Kaya Çilingiroğlu: ''Erkekler Eziyet Çekiyor!''

Kaya Çilingiroğlu: ''Erkekler Eziyet Çekiyor!''

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.