Kavgada Kulağı Koparıldı

Samsun’da Ömer C. ile Onur E. arasında yaşanan kavgada Onur E. (37), Ömer C.’nin (25) sol kulağının bir bölümü ısırarak kopardı. Hastaneye kaldırlan Ömer C.’nin kulağı dikilemedi. Zanlı iste polis tarafından yakalandı.

Samsun’da akıl almaz bir kavga yaşandı. Sebebi henüz bilinmeyen kavgada Onur E. (37), Ömer C.’nin (25) kulağını ısırarak kopardı. Atakum İlçesi’ne bağlı Mimarsinan Mahallesi’nde çıkan kavga, Ömer C.’nin (25) sol kulağının bir kısmının Onur E. (37) tarafından ısırılması ve koparılmasıyla son buldu.

Acıyla yere düşen Ömer C., kısa süreli baygınlık geçirdi. Olayı gören vatandaşlar sağlık ekiplerini ve polis ekiplerini bölgeye çağırdı. Polis ekipleri geldiğinde olay yerinden uzaklaşmış olan Onur E., polis ekiplerinin dikkatli takibi sonrasında Denizevleri Polis Merkezi ekipleri tarafından yakalandı.

KULAĞI YERİNE DİKİLEMEDİ

Hastaneye kaldırılan Ömer C.’nin kulağı, kopar kısmına dikilemedi. Kavga ettiği Onur E.’den şikayetçi olan Ömer C., hayati tehlikesi olmadığı için taburcu edildi. Onur E.’nin ise emniyette ifadesinin alınmasından sonra savcılığa sevk edileceği ve hakkında iddianame hazırlanacağı öğrenildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı