Kavga Ettiği Karısını Boğazından Bıçakladı!

Aksaray’da bugün meydana gelen olayda bir kadın tartıştığı eşi tarafından boğazından bıçaklandı. Bıçaklanan kadının kocasından kurtulmak için yaralı halde balkondan atlayarak çevredekilerden yardım istedi.
Kavga Ettiği Karısını Boğazından Bıçakladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gece çalışmasının ardından sabah saatlerinde eve gelen Bahtiyar B. (22) isimli adam ile karısı Aysel B. (19) arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı kavga çıktı. Çıkan kavganın büyümesi üzerine öfkeli adam mutfaktan aldığı meyve bıçağını karısının boğazına sapladı.

Eşi tarafından yaralanan genç kadın korkuyla evinin balkonundan atladı. Tek katlı olan evinin balkonundan atlayarak kaçan kadın çevredeki vatandaşlardan ve komşulardan yardım istedi. Aysel B.’yi gören komşular sağlık ekiplerini çağırarak yaralı kadını sakinleştirmeye çalıştılar. Yaralı kadın olay yerine gelen ekipler tarafından Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü.

YARALI KADINI SAĞLIK EKİPLERİ SAKİNLEŞTİRDİ

Boğazına bıçak darbeleri alan kadın gelen sağlık ekiplerine “Bana ne olacak” diye sordu. Sağlık görevlileri kadının sorusu üzerine “Korkma çok iyisin. Sana hiçbir şey olmayacak merak etme.” yanıtını vererek yaralı kadını sakinleştirmeye çalıştı. Bıçakladığı eşi hastanede tedavi altına alınırken Bahtiyar B. isimli adamın polis ekipleri tarafından gözaltına alındığı öğrenildi.

  • bıçak
  • boğaz
  • kavga
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.