Katran Çukuruna Düşen Vatandaş, Şans Eseri Hayatta Kaldı

Rusya’da zehirli katran çukuruna düşen vatandaş şans eseri hayatta kaldı. 33 yaşındaki ismi açıklanmayan kişinin mucizevi kurtuluşu, ülkede günün konusu haline geldi.

Rusya’da yolda yürüdüğü esnada bir anlık dikkatsizliği sonucu asfalt çalışmaları için açılan çukura düşen vatandaş, çevredeki işçiler tarafından fark edildi. Uzun uğraşlar sonucunda zehirli katran çukurundan çıkartılan ve apar topar hastaneye kaldırılan talihsiz vatandaşın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Rusya, insanlık tarihine geçecek bir kurtuluş hikayesi yaşandı. İsmi açıklanmayan bir kişi, cep telefonuyla ilgilendiği sırada asfalt için açılan zehirli katran çukuruna düştü. Bağırarak yardım isteyen kişinin imdadına çevredeki işçiler koştu. Uzun uğraşlar sonucunda düştüğü çukurdan çıkartılan vatandaş, hastaneye kaldırıldı. Herkesin “Kesin ölür” gözüyle baktığı talihsiz vatandaş, doktorların da yoğun gayretiyle hayata tutunmayı başardı.

DAHA ÖNCE KURTULAN OLMAMIŞTI

Daha önce benzer meydana gelen benzer vakalarda kurtulan olmamıştı. İsmi açıklanmayan kişinin mucize kurtuluşu ülkede büyük ses getirdi. Olay sonrası hastaneye koşan basın mensupları, mucize kurtuluşun kahramanıyla röportaj yapmak için sıraya girdi. Olay sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan bir işçi de zehirli katran çukuruna düşen kişinin sarhoş olduğunu öne sürdü. Olayla ilgili soruşturma devam ederken konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı