Kaskodan Para Almak İçin Arabasından Oldu

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde sigorta şirketinden para almak için arabasını uçurumdan aşağıya yuvarlayan adamın planını jandarma bozdu

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde, sigorta şirketinden para koparabilmek için arabasını uçurumdan aşağıya atan T.K. isimli şahsın oyununu jandarma ekipleri bozdu. Jandarma, savcılık talimatıyla T.K.’nın ce telefonunu inceledi ve kaskodan para alabilmek için aracını uçurumdan aşağıya attığını belirledi.

T.K. isimli adam jandarmayı arayarak arabasının Sapanca Akçay Mahallesi’nde dere yatağına uçtuğunu ihbar etti. Sapanca İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri olay yerine gelip inceleme yaptı. Jandarma ekipleri yaptıkları incelemelerde, aracın 35 metreden aşağıya düştüğünü ve son anda araçtan atladığını belirten T.K.’nın üzerinde hiçbir yara ya da leke bulunmadığını farketti.

WHATSAPP YAZIŞMALARI YAKAYI ELE VERDİRDİ

Jandarma ekipleri konunun bir kaza olmadığını Cumhuriyet Savcısı’na iletti. Savcının talimatıyla T.K. isimli şahsın cep telefonu incelendi. İncelemelerde T.K.’nın WhatsApp yazışmaları da okundu. Yazışmalarda T.K.’nın kaskodan para alabilmek için böyle bir planı uygulamaya koyduğu belirlendi. T.K. hakkında ‘suç uydurma’ suçundan soruşturma başlatıldı. Araç ise kaldırılarak otoparka çekildi.

Kaskodan Para Almak İçin Arabasından Oldu

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı