Kaskı Kendisine Taktı Çocuğu İple Bağladı!

İstanbul’da yok artık dedirten bir olay yaşandı. Bir kadın sürücü motosikletinin arkasına oturttuğu kız çocuğunu kendi beline ip ile bağladı. Bununla da yetinmeyen kadın kaskı sadece kendisine taktı.

İstanbul’da binlerce taşıtın geçtiği E-5 karayolunda görenleri şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Bir kadın sürücü motosikletinin arkasına oturttuğu kız çocuğunu kendi beline ip ile bağladı. Ölüme meydan okuyan kadın kaskı sadece kendisine taktı. Olay Haliç köprüsü üzerinden Edirne istikametine giderken yaşandı. Seyir halinde bulunan motosiklet sürücüsü kadın, arkasına oturan çocuğu kendisine ip ile bağladı. Bununla da yetinmeyen kadın, çocuğa kask takmayıp kendisine taktı. Kadına sımsıkı sarılan küçük çocuğun korkusu yüzünden okundu.

TEPKİ ÇEKTİ

Haliç köprüsü üzerinden Edirne istikametine giderken yaşandı. Onu görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Seyir halinde bulunan motosiklet sürücüsü kadın, arkasına oturan çocuğu kendisine ip ile bağladı. Bununla da yetinmeyen kadın, çocuğa kask takmayıp kendisine taktı. Kadına sımsıkı sarılan küçük çocuğun korkusu yüzünden okundu. Genç kadının bu hareketi çevrede bulunan araçlardan da tepki çekti. Kadın gelen tepkilere el kol hareketleri ile karşılık verdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı