Kasiyer Kadını, İçeri Son Anda Giren Müşteri Kurtardı

Rusya'da ismi açıklanmayan bir markette kasiyer olarak çalışan genç kız, içeri son anda giren müşteri sayesinde kabusu yaşamaktan kurtuldu.

Rusya’da duyanları şaşkına uğratan bir olay yaşandı. İsmi açıklanmayan bir markete müşteri gibi gelen sapık, kasadaki 50’li yaşlardaki kadına tecavüz girişiminde bulundu. Müşterinin saldırısı karşısında neye uğradığını şaşıran kadını, içeri son anda giren 70 yaşındaki yaşlı adam kurtardı.


Son dönemlerde kan donduran üçüncü sayfa haberlerine konu olan Rusya’da yine benzer bir olay yaşandı. Markette kasiyer olarak çalışan 50’li yaşlardaki kadın, vardiyasının başlaması ile görevinin başına geçti. Gelen müşterilerle yakından ilgilenen kasiyer, 30’lu yaşlarda olduğu belirlenen erkek müşterinin garip hareketlerinden şüphelendi. Bir süre sonra şüphelerinde haklı çıkan talihsiz kadın, gözü dönmüş caninin üzerine saldırması ile neye uğradığını şaşırdı.

İÇERİ GİREN YAŞLI ADAM HER ŞEYİ DEĞİŞTİRDİ

Bir süre adamın elinden kurtulmak için mücadele veren kasiyer kadın, ne yaptıysa olmadı. Tam umudunu kesmişken yardım çığlıkları üzerine markete gelen 70’li yaşlardaki yaşlı adam, kürekle gözü dönmüş sapığa vurarak kadını rahat bırakmasını istedi. Olayın kısa sürede büyümesi üzerine ihbar üzerine gelen polis ekipleri, gözü dönmüş sapığı gözaltına aldı. Kameralara da yansıyan olayda yaşlı adam Rusya’da günün kahramanı ilan edildi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı