adplus-dvertising

Kasımpaşa’dan Yayıncı Kuruluşa Sitem!

Süper Lig'in 4. haftasında oynanan Galatasaray-Kasımpaşa karşılaşmasının ardından, Kasımpaşa SK yayıncı kuruluşa sitem dolu bir bildiri yayınladı.
Takip et
Kasımpaşa’dan Yayıncı Kuruluşa Sitem!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Süper Lig’in 4. haftasında oynanan Galatasaray-Kasımpaşa karşılaşmasının ardından, Kasımpaşa SK yayıncı kuruluşa sitem dolu bir bildiri yayınladı. Kasımpaşa’nın, “Beinsports spikerinin maçımızı Galatasaray amigosu gibi anlatmasını kınıyoruz” başlığı ile yayınladığı bildirinin tamamı şu şekilde;

Beinsports spikerinin maçımızı Galatasaray amigosu gibi anlatmasını kınıyoruz

Dün akşam Galatasaray SK ile deplasmanda oynadığımız ve yayıncı kuruluş tarafından canlı yayınlanan karşılaşmanın spikeri Melih Şendil’in maçı anlatırken Galatasaray’ın attığı golde bir amigo edasıyla bağırması, Galatasaray’ın her pozisyonunda sanki o takımın taraftarıymışçasına maçı anlatması kamuoyunun ve bizlerin dikkatinden kaçmamıştır. Spikerin Galatasaray’ın golünün ardından sanki bir Avrupa maçı anlatır gibi, rakip yabancı bir takım gibi coşkuyla sevinmesi ve Falcao naralarının ardından hoşgeldin İstanbul’a, hoşgeldin Galatasaray’a, ilk maç ilk imza şeklinde bağırarak gole sevinmesinin hiçbir şekilde izahı olamaz. Dünyaca tanınan bir marka olan Beinsports kurumuna yakışmayan bir durum ortaya çıkmıştır. Hiçbir şekilde tarafsızlık ilkesine uymayan bir anlatım gerçekleştiren spiker Melih Şendil’in bir daha maçlarımızda görev almasını istemiyor, 1921’den beri var olan ve armasında ay-yıldızı gururla taşıyan Kasımpaşamızın şanlı tarihini hiçe sayan bu taraflı anlatımı kınıyoruz. Süper Lig’in yayıncı kuruluşu olan Beinsports’un artık hiçbir şekilde başka takımların amigosu gibi davranan spikerlerini istemediğimizi ve her zaman tarafsızlık ilkesini benimsemiş spiker ve yorumcuların yayıncı kuruluşta görev almasını istediğimizi kamuoyuna ve Beinsports yönetim kuruluna bildiririz.

Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş.

VEDAT MURİQİ İÇİN GOL KRALI DEMİŞTİ

Kasımpaşa’nın sitem dolu bildirisinde bahsi geçen spiker Melih Şendil, Fenerbahçe’nin Gazişehir Gaziantep ile oynadığı karşılaşmada Vedat Muriqi’nin gölünden sonra “2019-2020 gol kralı Vedat Muriqi” demişti. Melih Şendil’in bu sözleri oldukça büyük tepki çekti. Melih Şendil, gelen tepkiler üzerine sözlerini düzeltmek durumunda kaldı ve “2018-2019 gol kralı diyecektim” dedi. Bu sözlere de Galatasaray cephesinden büyük tepki yağdı. Çünkü 2018-2019 sezonunda gol kralı Mbaye Diagne olmuştu. Mbaye Diagne sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla Melih Şendil’e cevap vermişti.

Kasımpaşa’dan Yayıncı Kuruluşa Sitem!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.