adplus-dvertising

Kasaptaki kuzuları yarı fiyatına sattı, pompalı tüfekle eylem yaptı, polise ecel terleri döktürdü

Antalya’da yardımcı olduğu kasabın kuzularını neredeyse yarı fiyatına satan genç evini üstüne kilitleyip pompalı tüfekle pencerede eylem yaptı. Özel Harekat ve polis ekiplerinin çabasıyla 3 saatte ikna edilebilen gencin elindeki tüfeğinin içerisinde fişek olmadığı gün yüzüne çıktı. Gencin normalde çok iyi birisi olduğunu belirten kasabın kuzu yorumu ise, “Çok ucuza vermiş” oldu.
Takip et
Kasaptaki kuzuları yarı fiyatına sattı, pompalı tüfekle eylem yaptı, polise ecel terleri döktürdü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Polisi alarma geçiren olay, Kepez ilçesi Hürriyet Caddesi üstünde saat 18.00’da meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Erdal Gerni’ye ait kasap işletmesine yardımcı olan Faruk K. (35), iki kuzuyu neredeyse yarı fiyatına bir müşteriye sattı. Faruk K., patronuyla konuşup kuzuların yarı fiyatına satıldığını öğrenince vaziyete sinirlenip kendini eve kilitledi ve evin pencere camını kırdı. Eline pompalı tüfek alıp pencereye çıkan Faruk K.’yi görenler, vaziyeti 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbarın sonrasında olay yerine çok sayıda polis, özel harekat timi ve sağlık ekipleri sevk edildi. Çelik yelek giyen polis, Faruk K.’yi ikna etmek için uzun zaman dil döktü. Faruk K. ortalama 3 saatlik çabanın sonrasında ikna edilip, ekiplerce polis merkezine götürüldü. Pompalı tüfeğe el koyan polis, yaptığı araştırmada tüfeğin içerisinde fişek olmadığını belirledi. Gene evin içerisinden pitbull cinsi hamile bir köpek de dışarıya çıkartılıp Faruk K.’nin arkadaşlarına teslim edildi.

Kasaptaki kuzuları yarı fiyatına sattı, pompalı tüfekle eylem yaptı, polise ecel terleri döktürdü

“Macera peşinde”

Faruk K.’nin normalde iyi birisi olduğunu belirten işletme sahibi Erdal Gerni, “Macerayı sevdiği için macera peşinde. Kötü alışkanlıkları var. Madde kullanınca kendini kaybediyor. Bu Şekilde olunca da polise haber verdik” şeklinde konuştu.

“Çok ucuza vermiş kuzuları”

Olayın öncesinde Faruk K.’nin kuzuları ucuza sattığını da söyleyen Gerni, “Çok ucuz vermiş kuzuları. İkisini bin 800 liraya vermiş. Normalde 3 bin 500 lira. Ama bizim çocuğumuz olduğu için bir şey demedik. Kafası akşamdan iyiydi. Dün ayakkabı aldım, tıraş da ettirdim.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.