adplus-dvertising

Kasaba Doktoru 5.bölüm full izle- Kasaba Doktoru son bölüm izle

6 Mayıs Cuma akşamı 5. bölümü ekrana gelen Kasaba Doktoru seyircilerden tam not aldı. Ömer, Yalçın tarafından bir seçim yapmaya zorlanır. Kasaba Doktoru 5. son bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Kasaba Doktoru 5. bölüm tek parça izle, Kasaba Doktoru son bölüm full izle, Kasaba Doktoru Youtube linki haberimizde.
Takip et
Kasaba Doktoru 5.bölüm full izle- Kasaba Doktoru son bölüm izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

‘Kasaba Doktoru’nun zengin oyuncu kadrosunda Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Tarık Uğur Özenbaş, Barış Yalçın, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever yer alıyor.

KASABA DOKTORU UYARLAMA MI?

Kasaba Doktoru dizisi, bir Güney Kore yapımı olan Dr. Romantic dizisinden uyarlanmıştır.

Kasaba Doktoru 5.bölüm full izle- Kasaba Doktoru son bölüm izle

KASABA DOKTORU 5.BÖLÜM ÖZETİ

Ömer, Yalçın tarafından bir seçim yapmaya zorlanır. Gümüşokluların sürekli hastaneye gelip gitmesi Ömer ile Hakan arasında kriz yaşanmasına sebep olur. Hakan, Yalçın’ın oynadığı oyununun farkındadır. Erol ile ameliyatı üzerinden bir pazarlığa oturan Hakan, hastanenin rehabilitasyon merkezine dönüştürülmesi projesini öğrenince işin rengi değişir. Diğer yanda hemşire Sevil’in babası rahatsızlanır. Gümüşok ekibiyle hastaneye gelen Berk, Sevil’in babasının ameliyatına girmek durumunda kalır. Hakan’ı aramaya çıkan Mine ise onu Arzu ile görünce geçmişteki kötü anıları canlanır ve ikilinin arası açılır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.