adplus-dvertising

Kartal’da su borusu patladı, sahil yolu göle döndü

Kartal’da sahil yolunda yol altındaki bir su borusunun patlaması ile sahil yolu sanki göle döndü. Açıktan çıkan su yola ve yol kenarındaki bir otoparkın içerisine doldu. Yolun su ile dolması sebebiyle trafik akışı bir süreliğine tek şeritten sağlandı.
Takip et
Kartal’da su borusu patladı, sahil yolu göle döndü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kartal sahil yolunda dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda, iddiaya göre yol kenarında yerin altında bulunan bir su borusu patladı. Borunun patlamasıyla sular yüzeye çıkmaya başladı. Şiddetli biçimde suyun yüzeye çıkmasıyla sahil yolu su ile kaplandı. Sanki göle dönen sahil yolunda araç trafiği bir süreliğine tek şeritten sağlandı. Yüzeye çıkan su yol kenarındaki bir otoparkın ve restoranın da içerisine doldu. İhbar üstüne olay yerine gelen İSKİ ekipleri olaya müdahale ederek suyun yüzeye çıkmasını önledi.

Kartal’da su borusu patladı, sahil yolu göle döndü

İçerisine su dolan otoparkın yetkililerinden Gökhan Öztürk, “Su borusu patladı dediler. Otopark su doldu. Araçları almak mecburiyetinde kaldım. 1 saattir böyle bekliyorum. Su neredeyse dükkan içerisine girecek. İlk başta kirli akıyordu ama temiz suya benziyor” şeklinde konuştu.

Ozan Oğuz, “Çok kötü biçimde boru patladı. Boru patlayınca restoranı su bastı. Yardım ettik. Ekipler de hemen gelip teşhisi koyup olayı noktaladılar. Sular boşa aktı” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.