adplus-dvertising

Kartal’da pes dedirten hırsızlık: Ördekleri çaldılar

Kartal’da seyir halinde olan motosikletteki 2 kişi, yolda 2 ördek gördü. Şahıslar gözüne kestirdiği ördekleri, kovalayarak yakalamaya çalıştı. İlk denemede başarısız olan hırsızlar, daha sonra kovalayarak yakaladıkları ördekleri kucaklayıp sırra kadem bastı. O enteresan hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı.
Takip et
Kartal’da pes dedirten hırsızlık: Ördekleri çaldılar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hırsızlık olayı bir kaç gün önce Kartal’da Top Selvi Mahallesi’nde saat 21.00 sıralarında yaşandı. Edinilen bilgiye göre; seyir halinde olan motosikletli iki kişi, yoldan geçtiği esnada başıboş gördüğü 2 ördeği gözüne kestirdi. 2 kişi gözüne kestirdiği ördekleri, kovalayarak yakalamaya çalıştı. İlk denemede başarısız olan ikili daha sonra kovalayıp yakaladıkları ördekleri kucaklayıp kaçtı. Ördek hırsızlığı, güvenlik kamerasına an be an yansıdı. Öte yandan, ördeklerin bulunduğu sahiplerinin ise şikayetçi olmadığı öğrenildi.

Ördek hırsızlığı kamerada
Görüntülerde seyir halinde olan iki motosikletlinin ördekleri görünce durdukları birinin motosikletten inip ördeği yakalamaya çalıştığı, ilk denemede başarısız olan ikilinin daha sonra kovaladıkları ördekleri yakalayıp kaçtığı görülüyor.

Aykut Zor – Doğan Can Cesur

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.