Kartal İlk İmzayı Panzer’e Attıracak!

Transferde suskun kalan Beşiktaş, Hamburg’tan ayrılacak olan Holtby ile anlaştı. Alman futbolcuya yıllık 2,2 milyon Euro ödenecek.

Transferdeki sessizliği taraftarını tedirgin eden Beşiktaş, ilk imzasına çok yakın. Siyah beyazlılar Bundesliga takımı Hamburg ile sözleşmesi biten 29 yaşındaki orta saha oyuncusu Lewis Holtby ile anlaşmaya vardı. Yapılacak sağlık kontrolünün ardından yönetimin transferi resmi olarak açıklaması bekleniyor.

Orta sahanın her alanında oynayabilen ve hücum hattında etkili olabilin Holtby ile görüşen yöneticiler transferi imza aşamasına getirmişti. Yıllık ücret konusunda da anlaşmaya varan yönetim Holtby’e yıllık 2,2 milyon Euro garanti ücret ve maç başı 12 bin Euro ödeme yapacak. Abdullah Avcı’nın ısrarla takımında görmek istediği 29 yaşındaki Alman futbolcunun ülkesindeki Türk arkadaşlarından Türkiye ve Beşiktaş ile ilgili bilgi aldığı ve yaptığı görüşmeler sonrası son kararını verdiği öğrenildi.

TARAFTAR HEYECANLA BEKLİYOR

Geçen sezon Bundesliga’da 26 maça çıkan başarılı futbolcu 5 gol ve 4 asistlik bir performans sergilemişti. Takımlarına gelen Alman futbolculardan bugüne kadar hep verim alan Beşiktaş taraftarı ise transfer öncesi heyecanlı. Sosyal medyada durumu değerlendiren taraftarlar Holtby’nin Beşiktaş’a büyük katkı sağlayacağında hemfikir. Yönetimin ise transfer ile ilgili KAP bildirimini yarın yapması bekleniyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı