Karşıya Geçmek İsterken Canından Oldu!

Antalya’da bir gezi rehberi karşıdan karşıya geçerken bir aracın çarpması sonucu yaşamını yitirdi.

Antalya Alanya’da meydana gelen trafik kazasında bir kadın korkunç şekilde yaşamını yitirdi. Karşıdan karşıya geçmek isteyen yabancı uyruklu kadın Ravil Geniyev, H.Ö kontrolündeki aracın çarpması sonucu öldü. Olay yerine gelen Ganiyev’in arkadaşı kadının cansız bedenini görünce göz yaşlarını tutamadı.

Ganiyev’in çalan telefonundan  yakınlarına durumu gözyaşları içinde anlatmaya çalışan arkadaşının durumu yürekleri burktu. İncelemeler için olay yerinde bekletilen cesedin yanına oturan arkadaşı ağlayarak yakınlarına haber verdi. Ganiyev’in cesedi incelemenin ardından morga götürüldü.

Olaya tanıklık eden çevredeki vatandaşlar kazanın meydana geldiği yolda hız uyarısı ve yer çizgisi olmadığını söyleyerek araçların bu sebepten bu yoldan devamlı olarak süratla geçtikleri dile getirdiler.

SÜRÜCÜ GÖZALTINA ALINDI

Yaya geçidinin de olmadığı yolda sık sık olan kazalar çevrede oturan vatandaşların tepkisine neden oldu. Bir vatandaş yetkililere seslenerek bu tür kazaların önüne geçilmesi için  en kısa sürede yaya geçidi yapılmalı dedi.

Olaya neden olan  07 HZB 31 plakalı kamyon sürücüsü olay yerindeki incelemenin ardından ifadesi alınması için jandarma merkezine götürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı