Karpuz Almadı Diye Eşinden Ayrılan Makbule Tunçbilek Saç Baş Yoldurttu

Kendisine karpuz almadığı için eşinden ayrılan ve 1 kilo et karşılığı başka birisine aşık olan Makbule Tunçbilek, "Çocuklarımı görmeme gerek yok, sevgilimin iki çocuğu var onlara bakıyorum" dedi.
Karpuz Almadı Diye Eşinden Ayrılan Makbule Tunçbilek Saç Baş Yoldurttu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Esra Erol’da 1 kilo et karşılığında kocasının akrabasına kaçan Makbule Tunçbilek’in “Çocuklarımı görmeme gerek yok, sevgilimin iki çocuğu var onlara bakıyorum” sözleri ekran başındakileri çileden çıkardı.

ATV’nin ilgiyle izlenen programı Esra Erol’da gene herkesi şaşırtan olaylar meydana geldi. Mehmet Tunçbilek, evden kaçan 15 senelik yaşam arkadaşı 2 çocuk annesi Makbule Tunçbilek’i bulup boşanmak için Esra Erol’a katıldıktan sonra meydana gelen olaylar programa damga vurdu.

Programda şoke eden açıklamalarda bulunan Makbule Tunçbilek, “Kocam bana 13 sene önce karpuz alsaydı evden kaçmazdım. Bayram bana mangal yaparken ona aşık oldum” demişti.

“İKİ ÇOCUĞUMU GÖRMEME GEREK YOK”

2 Aralık günü ekrana gelen programda Makbule Tunçbilek’in kendisine ve çocuklarına bakmadığını öne süren ve bu yüzden kaçtığını belirten Makbule Tunçbilek, son sözleriyle sanki saç baş yoldurdu. Tunçbilek, “İki çocuğumu görmeme gerek yok. Sevgilim Bayram’ın çocuklarını çok seviyorum. Kendi çocuklarımı görmek istemiyorum. Sevgilim Bayram’ın iki çocuğu var. Ben onların annesiyim” ifadelerini kullandı.

STÜDYOYU TERK ETTİ

Tansiyonun devamlı yükseldiği programda sorularla köşeye sıkıştırılan Makbule Tunçbilek bir izleyicinin “Sanki çocuklarını da alıp gitmişsin, sevgilin çocuklarına bakıyor gibi davranıyorsun” sözü üstüne programı terk etti.

BOŞANDILAR

Açıklamalarıyla Türkiye’nin gündemine oturan Makbule Tunçbilek ve Mehmet Bey’in boşanması gerçekleşti. Eşini ve çocuklarını terk eden Makbule Tunçbilek’in mahkeme tarafından eşine maddi manevi 1000 lira tazminat ve çocukları için aylık 100 lira nafaka ödemesine karar verildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.